Дія.Освіта

10 Квітня, 2024 р., 10:47
Ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації, тривожні новини. Усе це впливає на ментальне здоровʼя українців, а особливо тяжко — на психологічний стан дітей. Щоб навчити якомога більше українців допомагати дітям у складних стресових ситуаціях, Дія.Освіта спільно з ГО «Gen.Ukrainian» запускають новий освітній серіал «Вчимося разом».
08 Квітня, 2024 р., 11:41
Повномасштабна війна, дистанційна освіта, вимушений переїзд із дому — усе це впливає на результати навчання та психологічний стан українських дітей. Щоб допомогти школярам самореалізуватися та повернути мотивацію до навчання, потрібен наставник. Тому Дія.Освіта спільно з ГО «Навчай для України» запускає новий освітній серіал «Як стати ментором для школярів?»
22 Лютого, 2024 р., 15:46
Відкриті дані — основа для ефективної та прозорої роботи держави, інноваційних цифрових рішень й активного громадянського руху. Україна — серед лідерів розвитку цієї сфери. Навіть під час повномасштабного вторгнення наша країна посіла 3-тє місце в Європі в рейтингу Open Data Maturity за рівнем зрілості відкритих даних.
19 Лютого, 2024 р., 12:31
Зараз триває перша у світі кібервійна, тому інтернет переповнений ІПСО, фейками та пропагандою. Навички протидії дезінформації — мастхев для кожного українця. Дія.Освіта разом з 1+1 media і БО «Смарт Ангел» створили серіал, який допоможе вам стати більш медіасвідомими.
29 Січня, 2024 р., 12:42
Цифрова трансформація — надважлива частина роботи органів публічної влади. Уже всі оцінили переваги онлайн-сервісів із державними послугами. Ми створили цей курс для тих, хто хоче долучитися до цифровізації державних послуг на місцях, — від громадських активістів до працівників публічних служб усіх рівнів. Дізнайтеся, як відбувається цифрова трансформація в Україні. Отримайте інструкції, як діяти, до кого звертатися та з чого починати, якщо у вас з’явилася ідея нового цифрового рішення. Серії відповідають послідовності реалізації проєкту з цифровізації, тож ви можете повертатися до них на конкретних етапах роботи.
22 Грудня, 2023 р., 11:11
Втратили документи в іншій країні, хочете отримати нову ID-картку, але не знаєте, куди звернутися? Новий серіал на Дія.Освіта допоможе впевнено почуватися в еміграції.