Житомирська районна державна адміністрація
Житомирська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Донат замість квітів»: воїнам 95-ї ОДШБ передали 40 тисяч гривень від вчителів та учнів Черняхівського ліцею №2

Дата: 02.06.2026 15:14
Кількість переглядів: 188

У день відкриття табору організованого дозвілля до Черняхівського ліцею №2 завітали воїни легендарної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У день відкриття табору організованого дозвілля до Черняхівського ліцею №2 завітали воїни легендарної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.  Зустріч була щирою, теплою та сповненою вдячності нашим захисникам, які щодня боронять Україну та дарують дітям можливість жити, навчатися, мріяти й радіти дитинству.  Під час заходу директор ліцею Валентина Каллер передала 40 000 гривень, зібраних у межах благодійної акції «Донат замість квітів» учнями та вчителями Черняхівського ліцею №2 під час свята Останнього дзвоника. Ці кошти — символ підтримки, поваги та вдячності нашим воїнам від учнів, батьків і педагогів ліцею.  Особливо зворушливим моментом стало виконання захисниками пісень.  Музичний подарунок для військових — пісня «Я намалюю на папері» у виконанні Іванюхи Ангеліни від учнів ліцею. Сьогодні ця пісня звучала як щира подяка тим, хто щодня тримає наше небо, нашу землю і наше майбутнє. Вона — про силу українського духу, про віру, незламність і любов до рідної України. Ми присвятили її нашим Захисникам — воїнам 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, завдяки яким у наших дітей є свято, є мрії та є надія.  Дякуємо нашим Героям за мужність, силу та захист!  Разом — до Перемоги!

Зустріч була щирою, теплою та сповненою вдячності нашим захисникам, які щодня боронять Україну та дарують дітям можливість жити, навчатися, мріяти й радіти дитинству.

Під час заходу директор ліцею Валентина Каллер передала 40 000 гривень, зібраних у межах благодійної акції «Донат замість квітів» учнями та вчителями Черняхівського ліцею №2 під час свята Останнього дзвоника. Ці кошти — символ підтримки, поваги та вдячності нашим воїнам від учнів, батьків і педагогів ліцею.

Особливо зворушливим моментом стало виконання захисниками пісень.

Музичний подарунок для військових — пісня «Я намалюю на папері» у виконанні Іванюхи Ангеліни від учнів ліцею. Сьогодні ця пісня звучала як щира подяка тим, хто щодня тримає наше небо, нашу землю і наше майбутнє. Вона — про силу українського духу, про віру, незламність і любов до рідної України. Ми присвятили її нашим Захисникам — воїнам 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, завдяки яким у наших дітей є свято, є мрії та є надія.

Дякуємо нашим Героям за мужність, силу та захист!

Разом — до Перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь