Архівний відділ

24 Серпня, 2024 р., 10:30
З нагоди головного свята нашої держави – Дня Незалежності України архівний  відділ Житомирської районної державної адміністрації організував виставку архівних документів, яка яскраво демонструє довгий і тернистий шлях становлення України як суверенної і незалежної держави.
27 Червня, 2024 р., 15:47
З нагоди 28-ї річниці ухвалення головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян, архівний відділ Житомирської РВА презентував виставку архівних документів, інформаційних матеріалів, газетних публікацій, книжкових видань, які висвітлюють історію та найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному  шляху державотворення України.
29 Травня, 2024 р., 17:13
29 травня 2024 року за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка його заступник Павло Куц взяв участь у колегії Державного архіву Житомирської області.