10 років Спротиву

06 Травня, 2024 р., 14:34
У 2024 році 18 травня — 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом у 1944 році.
26 Березня, 2024 р., 14:17
Мінреінтеграції продовжує публікувати історії громадян України, які чинять спротив ворожій окупації в Криму.
20 Березня, 2024 р., 09:07
«Дата» – кримський татарин, кадровий військовий, офіцер. З 2017 року він захищає Україну від російських загарбників зі зброєю в руках, виборюючи звільнення рідного Криму.
18 Березня, 2024 р., 13:11
Розповідь – про Ілімдара Ходжаметова, кримського татарина, активіста, а сьогодні ще й військовослужбовця Збройних Сил України. На захист Батьківщини він став відразу після повномасштабного російського вторгнення –– без жодних вагань.
07 Березня, 2024 р., 12:36
28 Лютого, 2024 р., 16:09
У межах інформаційної кампанії #10роківСпротиву Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Представництвом Президента України в АР Крим продовжує публікувати історії громадян України, які чинять спротив російській окупації зі зброєю в руках у складі Сил оборони України.