Ти як?

29 Травня, 2024 р., 11:10
Для того аби навчити підлітків піклуватися про власне ментальне здоров’я Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за підтримки Міністерство освіти і науки України розробили рекомендації для проведення уроків з ментального здоров’я – «уроків стійкості» - у закладах загальної середньої (7-11 класи) та професійної (професійно-технічної) освіти.
28 Травня, 2024 р., 11:43
Рішення звернутися до психолога, психотерапевта чи психіатра не даються легко.
23 Травня, 2024 р., 11:19
Український культурний фонд у партнерстві з німецьким некомерційним соціальним підприємством The Green Room проводить опитування, що спрямоване на вивчення стану ментального здоров’я українських митців під час збройної агресії росії проти України.
21 Травня, 2024 р., 15:01
Постійно переймаючись і годинами сперечаючись про переїзд, ти можеш тільки погіршити свій моральний стан і стосунки з близькими людьми, що перебувають поблизу лінії бойових дій. Про те, як налагодити спілкування і підтримати їх (та не нашкодити собі), розповіли в картинках.
14 Травня, 2024 р., 08:45
У соціальних мережах люди зазвичай відображають лише найяскравіші моменти свого життя. Однак важливо усвідомлювати, що реальність не завжди така, якою ми її бачимо в інтернеті.
13 Травня, 2024 р., 09:30
Поради, що можна, а чого не слід говорити тим, хто чекає рідних із фронту, підготував Центр стратегічних комунікацій. Ось декілька з них.
07 Травня, 2024 р., 09:15
Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива.
06 Травня, 2024 р., 12:24
У Житомирському медичному інституті в рамках програми ментального здоров’я «Ти як» за ініціативи Житомирської ОВА та сприяння ГО «Альянс Стійкості» відбулася відкрита лекція «Як плекати стійкість в умовах війни», яку провила травматологиня і дослідниця міждисциплінарних досліджень насильства і травми Імке Хансен. Вона з 2015 року працює в зоні бойових дій на сході України, проводячи травмо-чутливі тренінги для активістів, медиків та поліції.
03 Травня, 2024 р., 10:11
Ці слова точно не допоможуть тобі заспокоїтися, коли підкрадається сезон іспитів. Краще скористайся базовими порадами для турботи про себе з нашої каруселі.
01 Травня, 2024 р., 11:03
Це той ресурс, який потрібен нам, щоб жити й розвиватись навіть у найважчі часи. Міжнародне дослідження в 11 країнах світу підтвердило, що збереження ментального здоров’я належить до топової п’ятірки викликів сьогодення.