Ти як?

07 Травня, 2024 р., 09:15
Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива.
06 Травня, 2024 р., 12:24
У Житомирському медичному інституті в рамках програми ментального здоров’я «Ти як» за ініціативи Житомирської ОВА та сприяння ГО «Альянс Стійкості» відбулася відкрита лекція «Як плекати стійкість в умовах війни», яку провила травматологиня і дослідниця міждисциплінарних досліджень насильства і травми Імке Хансен. Вона з 2015 року працює в зоні бойових дій на сході України, проводячи травмо-чутливі тренінги для активістів, медиків та поліції.
03 Травня, 2024 р., 10:11
Ці слова точно не допоможуть тобі заспокоїтися, коли підкрадається сезон іспитів. Краще скористайся базовими порадами для турботи про себе з нашої каруселі.
01 Травня, 2024 р., 11:03
Це той ресурс, який потрібен нам, щоб жити й розвиватись навіть у найважчі часи. Міжнародне дослідження в 11 країнах світу підтвердило, що збереження ментального здоров’я належить до топової п’ятірки викликів сьогодення.
25 Квітня, 2024 р., 10:35
Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.
23 Квітня, 2024 р., 12:27
До Всеукраїнського дня психологів підготували для вас добірку корисних ресурсів із психологічної підтримки.
22 Квітня, 2024 р., 12:40
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
19 Квітня, 2024 р., 10:33
Коли здається, що ви не хочете нічого робити, це може бути відмінний час для перезавантаження та переосмислення. Ось кілька продуктивних ідей для тих моментів, коли здається, що нічого робити не хочеться:
17 Квітня, 2024 р., 16:54
Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.
17 Квітня, 2024 р., 10:41
Підтримуй дитину словами і вона знайде в тобі надійного друга. А навчиш її підтримувати себе, вона стане собі надійним другом на усе життя.