Ти як?

24 Липня, 2024 р., 15:29
24 липня весь світ відзначає Міжнародний день турботи про себе, який слугує нагадуванням про те, як важливо піклуватися про себе фізично, емоційно та ментально.
23 Липня, 2024 р., 14:10
Триває війна… ми відчуваємо тривогу та страх, коли чуємо сирену, читаємо та дивимось новини… Війна змусила нас цінувати найпростіші речі, які ми мали до цього: свободу, можливість обіймати рідних та просто бути щасливими.
22 Липня, 2024 р., 16:07
Поганих людей часто не турбує те, чи вони погані. А добрі люди часто сумніваються в собі.
19 Липня, 2024 р., 15:19
Через рік після створення Регіональної координації, Координаційний центр КМУ / Mental Health UA спільно з World Health Organization (WHO) розширює поле присутності системи.
19 Липня, 2024 р., 14:30
Змалечку ми слухаємо інших. І забираємо собі чужі переконання: про світ, про нас, про людей. А потім, коли дорослішаємо, можемо з подивом зрозуміти, що вони просто нав’язані ззовні та насправді не є нашими. Може навіть, судження про нас і про світ нам давали люди, які зовсім не знали, про що говорили.
18 Липня, 2024 р., 13:11
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
15 Липня, 2024 р., 11:02
Не стигматизувати і не засуджувати. Це правило діє, якщо говоримо не лише про чутливу комунікацію, хоча, власне, це загалом основа нормального спілкування. Однак, якщо йдеться про взаємодію з людьми, які мають тимчасові труднощі, пов’язані з ментальним здоров’ям, правило особливо актуальне, бо опинитись у вразливому стані може будь-хто з нас.
11 Липня, 2024 р., 09:14
У такі моменти нам усім страшно. Але діти особливо вразливі.
09 Липня, 2024 р., 16:23
Роби це щодня. Повторюй.