04 Квітня, 2024 р., 12:21
Чергова виставка робіт талановитих народних майстрів Житомирського району відкрилася у фойє Житомирської районної військової адміністрації. Цього разу свій творчий доробок представила Новогуйвинська громада. Організатором виставки виступив відділ освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА.
02 Квітня, 2024 р., 11:41
Святковий благодійний концерт з нагоди свого 10-річного ювілею організувала студія вокального співу «ТІП-ТОП» КЗПО «БДЮТ» Черняхівської селищної ради (керівник Тетяна Хоменко).
29 Березня, 2024 р., 16:07
Справжнє пісенно-мистецьке свято – фольклорний фестиваль-конкурс «З народних витоків» – відбулося у Березівській громаді, яке об’єднало талановиту учнівську молодь. Місцем його проведення стала Дубовецька  філія Центру культури та дозвілля Березівської сільської ради.
12 Березня, 2024 р., 13:35
На території громад Житомирського району з нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка загальноосвітніми та культурними закладами (будинками культури, центрами дозвілля та бібліотеками) громад було організовано і проведено:
28 Лютого, 2024 р., 10:54
26 лютого 2024 року на території громад Житомирського району загальноосвітніми та культурними закладами (будинками культури, центрами дозвілля та бібліотеками) було організовано та проведено:
26 Лютого, 2024 р., 10:40
З метою віддання шани подвигу Українського народу у відсічі російської агресії та з нагоди 2-ї річниці повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, 24 лютого 2024 року на території громад Житомирського району загальноосвітніми та культурними закладами (будинками культури, центрами дозвілля та бібліотеками) було організовано та проведено:
23 Лютого, 2024 р., 14:20
На території громад Житомирського району загальноосвітніми та культурними закладами (будинками культури, центрами дозвілля та бібліотеками) з нагоди цієї пам’ятної дати було організовано та проведено низку заходів.
19 Лютого, 2024 р., 15:28
З нагоди відзначення у 2024 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан на території громад Житомирського району в період 12 - 15 лютого бібліотечними, ЗСО та закладами культури громад було організовано і проведено низку заходів.
15 Лютого, 2024 р., 17:07
У ці непрості для нашої країни часи, коли кожен день вимагає максимуму зусиль та відданості від усіх нас, важливо не забувати про роль мистецтва та культури в підтримці морального духу. Артисти Хорошівського будинку культури вкотре довели, що творчість має величезну силу, здійснивши черговий волонтерський візит до однієї з бойових частин Житомирської області.
12 Лютого, 2024 р., 15:38
Український інститут книги оголосив про початок конкурсного відбору проєктів з перекладу української літератури іноземними мовами. Заявки на участь приймають з 12 лютого до 10 березня.