Начальник управління – Кондратюк Таїса Володимирівна

ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На території Житомирського району управління забезпечує реалізацію державної політики у сфері соціальної підтримки і надання соціальних послуг сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисникам та захисницям України, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб, які згідно із законодавством мають право на пільги (крім пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу), соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, волонтерської діяльності, оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Графік роботи

понеділок-четвер -  з 8:00 до 17:00

п’ятниця -  з 8:00 до 15:45

перерва з 13:00 до 13:45

вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Код ЄДРПОУ: 20406164

Адреса: 10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1

Ел. адреса: upszn@zhtrda.zht.gov.ua

Телефон: (0412) 47-09-75

10 Червня, 2024 р., 13:27
Значна частина працюючих пенсіонерів почне отримувати збільшену пенсію вже у червні.
06 Червня, 2024 р., 11:13
На сьогодні в Україні 259 інтернатних закладів та 305 стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування. На утримання цих інституцій щороку витрачається 7 та 1 мільярд відповідно. Станом на 2024 рік в закладах проживає 34,8 тисячі осіб. Але ця кількість постійно зростає. Через активні бойові дії, велика кількість людей старшого віку при евакуації опиняються саме в інституціях, при тому, що вони самостійно вели господарство в себе вдома.
06 Червня, 2024 р., 09:22
В Україні кожна сім'я, у якій народилася дитина, може отримати від держави «Пакунок малюка» - бебі-бокс для новонароджених. Він містить усе необхідне для догляду за малюком у перші місяці його життя - це понад 90 якісних речей: підгузки, ковдри, одяг, рушник, іграшки та інші необхідні засоби.
04 Червня, 2024 р., 14:14
У 2024 році ще більше категорій дітей можуть отримати безоплатні путівки до дитячого центру “Артек”, який розташований на двох локаціях – у Києві та на Закарпатті.
03 Червня, 2024 р., 11:59
Російська агресія та енергетичний терор завдають колосальної шкоди Україні й українцям. Проте – навіть в умовах війни – держава продовжує  адресно підтримувати тих, хто цього найбільше потребує. Для того, щоб для найбільш вразливих споживачів комунальних послуг суми в платіжках не були критичними, можна скористатися програмою житлових субсидій.
30 Травня, 2024 р., 09:20
Минулого року 15 дитячих таборів у Карпатах приєдналися до пілотної програми єОздоровлення. Лише за п’ять місяців пілоту в них оздоровилися і відпочили майже дві тисячі дітей, яким особливо потрібна підтримка: діти з малозабезпечених багатодітних родин і діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях.
20 Травня, 2024 р., 18:51
Житлова субсидія для більшості українців буде перепризначена автоматично. Водночас у деяких випадках її призначать за зверненням із заявою та декларацією про доходи та витрати.
20 Травня, 2024 р., 15:20
Національною соціальною сервісною службою України, на виконання доручення Міністерства соціальної політики України, запроваджено проведення моніторингу доступності інформації та публічних послуг для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю, відповідно до Рекомендацій щодо викладення інформації та Методичних рекомендацій.
16 Травня, 2024 р., 15:08
Отримуйте документи та послуги будь-де і будь-коли за кілька кліків — зі смартфона чи компʼютера. Зібрали для вас всі пенсійні послуги в застосунку та на порталі Дія!
15 Травня, 2024 р., 11:41
Кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг (відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309) без зазначення персональних даних - повідомляє управління соціального захисту населення Житомирської РВА.