Начальник управління – Кондратюк Таїса Володимирівна

ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На території Житомирського району управління забезпечує реалізацію державної політики у сфері соціальної підтримки і надання соціальних послуг сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисникам та захисницям України, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб, які згідно із законодавством мають право на пільги (крім пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу), соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, волонтерської діяльності, оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

понеділок-четвер -  з 8:00 до 17:00

п’ятниця -  з 8:00 до 15:45

перерва з 13:00 до 13:45

вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Код ЄДРПОУ: 20406164

Адреса: 10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1

Ел. адреса: upszn@zhtrda.zht.gov.ua

Телефон: (0412) 47-09-75

09 Травня, 2024 р., 14:13
Українці можуть "купити" страховий стаж для отримання вищої пенсії у майбутньому. На сайті Пенсійного фонду є простий інструмент, який дозволяє це зробити всього за кілька кроків.
03 Травня, 2024 р., 13:12
Іноді може здаватися, що звертатися по допомогу ніяково і не на часі — комусь точно потрібніше. Але поділитися проблемами з фахівцями та отримати необхідну підтримку — важливо.
02 Травня, 2024 р., 17:33
Сьогодні, 2 травня, відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській районній військовій адміністрації, яке провів заступник начальника ЖРВА В’ячеслав Авраменко.
02 Травня, 2024 р., 08:39
Ідентифікація – це загальноприйнята європейська практика, що дозволяє перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені.
01 Травня, 2024 р., 12:44
Щодня війна робить протезування надзвичайно актуальним для великої кількості людей. Ми не можемо вплинути на це, проте можемо зробити все, щоби наші громадяни мали доступ до якісних протезів.
26 Квітня, 2024 р., 11:28
25 квітня Верховна Рада ухвалила Законопроєкт, який розв'язує одразу декілька проблемних питань із призначенням пенсій, які виникли в наших громадян через початок повномасштабної російської агресії.
25 Квітня, 2024 р., 10:02
З 24 квітня до 3 травня кожна територіальна громада України може долучитися до проєкту Мінсоцполітики з підтримки ментального здоров’я та відкрити для своїх мешканців Центри життєстійкості - безпечні безбар’єрні простори психосоціальної допомоги. Це - фінальний відбір у межах експериментального проєкту Міністерства.
19 Квітня, 2024 р., 10:32
Відповідно до українського законодавства, з 1 квітня здійснюється  автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам за стаж, набутий в останні два роки.
18 Квітня, 2024 р., 14:22
Українці можуть оформити пенсію онлайн прямо з дому або навіть із-за кордону. Більше не потрібно йти до держустанови, витрачати час на дорогу і черги – Уряд працює над перетворенням усіх державних послуг на зручні онлайн-сервіси.
15 Квітня, 2024 р., 12:50
Кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг (відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309) без зазначення персональних даних - повідомляє управління соціального захисту населення Житомирської РВА.