Начальник управління – Кондратюк Таїса Володимирівна
ПРО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
На території Житомирського району управління забезпечує реалізацію державної політики у сфері соціальної підтримки і надання соціальних послуг сім’ям та особам, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема особам похилого віку, особам з інвалідністю, ветеранам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисникам та захисницям України, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, сім’ям з дітьми, малозабезпеченим, багатодітним, внутрішньо переміщеним особам, дітям, іншим категоріям осіб, які згідно із законодавством мають право на пільги (крім пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу), соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби, волонтерської діяльності, оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.
Держава напряму виплачує українським родинам гроші на оздоровлення і відпочинок дитини за програмою “єОздоровлення”. Батьки можуть самостійно обрати заклад і придбати путівку. Сума на одну дитину 6-18 років – 15 980 грн.
Кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг (відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309) без зазначення персональних даних.
“Муніципальна няня” — це послуга догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку (або 6-річного віку у визначених випадках), що надається для підтримки батьків, опікунів дитини.
Міністерство соціальної політики України спільно з Пенсійним фондом України (ПФУ) розпочинають нову ініціативу під назвою "Таємний покупець". Цей проєкт спрямований на виявлення недоліків в обслуговуванні громадян у відділеннях ПФУ по всій країні та вдосконалення якості надання послуг.
21 червня 2024 року в Департаменті соціального захисту населення Житомирської обласної військової адміністрації під головуванням директора департаменту Олени Грищук відбулось засідання робочої групи з питань встановлення статусу та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
Житомирський обласний центр соціальних служб повідомляє про роботу лінії «Телефон довіри. Психологічна підтримка у потрібну хвилину». Метою створення цієї ініціативи є надання психологічної допомоги та підтримки усім, хто її потребує.
Кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг (відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309) без зазначення персональних даних - повідомляє управління соціального захисту населення Житомирської РВА.