Відділ економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності

Начальник відділу – Саханович Лілія Григорівна

19 Липня, 2024 р., 15:10
Ключова мета запровадження бронювання через портал Дія – максимально пришвидшити процес, зробивши його автоматизованим й наскільки це можливо скоротити час очікування. Керівники критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період підприємств можуть бронювати своїх співробітників онлайн через портал Дія.
26 Червня, 2024 р., 09:55
У Державному аграрному реєстрі після відновлення роботи розпочався прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників агропродукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.
24 Червня, 2024 р., 11:56
Запрацював інформаційний портал demine.gov.ua, на якому буде акумулюватися вся інформація про гуманітарне розмінування. Ресурс був розроблений за ініціативи Міністерства економіки України та має на меті стати єдиним вікном для фермерів, які планують розмінувати землі, операторів протимінної діяльності, донорів та залучених до розмінування державних органів.
31 Травня, 2024 р., 14:11
В Україні запрацювала програма, яка дозволить аграріям компенсувати 80% витрат вартості розмінування земель.
29 Травня, 2024 р., 14:25
Громадам презентували перший Каталог виробників української техніки.  Каталог покликаний надати замовникам інформацію про українських виробників техніки для громад і сприяти збільшенню попиту на товари, вироблені в Україні. Він містить інформацію про 255 одиниць техніки, які виробляються на 32 підприємствах з 14 областей України.
27 Травня, 2024 р., 09:15
Держава виділила на це майже 70 млн грн, повідомляє Урядовий портал.
16 Травня, 2024 р., 14:15
Для посилення економіки та армії українців закликають купувати продукцію національних виробників, а виробників — маркувати свої товари логотипом “Зроблено в Україні”, який з’явився у вільному доступі.
15 Травня, 2024 р., 12:04
Грантові кошти на започаткування або розширення власної справи вже отримали майже 16 тисяч підприємців, повідомляє Урядовий портал.
13 Травня, 2024 р., 15:35
Внесено зміни до Порядку бронювання військовозобов'язаних за списком військовозобов'язаних під час дії воєнного стану.
13 Травня, 2024 р., 11:32
Каталог індустріальних парків допоможе підприємствам знайти партнерів або місце з облаштованою інфраструктурою, де можна розмістити свої виробничі потужності, а також залучити нові інвестиції.