Відділ економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності

Начальник відділу – Саханович Лілія Григорівна

30 Квітня, 2024 р., 10:50
Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку видачі ветеринарних документів, який спрощує на період воєнного стану процедуру для перевезення (кочівлі) пасік до місць медозбору. Відповідну постанову № 461 «Про внесення зміни до пункту 6 Порядку видачі ветеринарних документів» ухвалили на черговому засіданні Уряду.
30 Квітня, 2024 р., 08:25
З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії. Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.
26 Квітня, 2024 р., 09:25
Підприємства Житомирської області продовжують працювати у вкрай складних умовах і попри війну експортує сільськогосподарську та продовольчу продукцію на світовий ринок.
24 Квітня, 2024 р., 12:39
Аграрії можуть отримати 25% компенсації вартості придбаної сільгосптехніки 44 українських виробників. В оновлений Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 2 289 номенклатурних позицій продукції 44 виробників. Наказ про затвердження оновленого переліку техніки підписала Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.
17 Квітня, 2024 р., 09:01
Триває набір учасників на другий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» покликаний підтримати українських підприємиць у старті, розвитку, діджиталізації та масштабуванні власної справи.
16 Квітня, 2024 р., 09:35
За програмою єОселя 9 тисяч українців взяли кредити на придбання житла на загальну суму 14 млрд грн. Кожен п’ятий кредит отримано на умовах масової іпотеки - під 7%. Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун.
01 Квітня, 2024 р., 12:28
Сьогодні до 18:00 триває реєстрація на участь у онлайн-семінарі щодо субгранту від Програми USAID АГРО на відновлення та модернізації об’єктів зрошувальних та осушувальних мереж організацій водокористувачів (ОВК).
11 Березня, 2024 р., 13:25
Організації водокористувачів(ОВК): створення таперспективи на Житомирщині