Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, та ВПО

07 Травня, 2024 р., 10:23
Нагадуємо, що особи, які виїхали з ТОТ на підконтрольну територію та мають необхідність вперше оформити паспортний документ або відновити втрачений, можуть це зробити у будь-якому підрозділі Державної міграційної служби (ДМС).
01 Травня, 2024 р., 14:08
Визначені категорії для отримання грошової допомоги (лише внутрішньо переміщені особи):
01 Квітня, 2024 р., 10:36
Постановою Кабміну від 05.11.2014 № 637 передбачено проведення фізичної ідентифікації пенсіонерів, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи до 24.02.2022 та отримують пенсію в АТ «Ощадбанк». Пройти ідентифікацію можна в режимі відеоконференцзв’язку, нагадує Донецька ОВА.
23 Березня, 2024 р., 10:07
Термін подачі заяв на отримання державної допомоги продовжили до 30 квітня. Тобто ВПО, які отримували таку допомогу та подали заяву на її продовження у квітні, зможуть отримувати виплати, починаючи з березня. Кабмін ухвалив зміни до постанови «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам».
19 Березня, 2024 р., 09:29
Вже розроблені пропозиції змін до постанови, якою затверджено порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб.
14 Березня, 2024 р., 12:18
13 березня за участі першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, що функціонує при Житомирській районній військовій адміністрації.
13 Березня, 2024 р., 09:21
На платформі https://edopomoha.org/home ви зможете знайти наступну інформацію:
06 Березня, 2024 р., 09:29
З 1 березня 2024 року змінився порядок призначення соціальної допомоги людям зі статусом ВПО. Уряд ухвалив рішення, яке стосується ключових інструментів підтримки внутрішньо переміщених осіб та малозабезпечених сімей.
05 Березня, 2024 р., 14:56
ВПО, які не зареєстровані, але фактично проживають у квартирі чи будинку, мають право на субсидію.
29 Лютого, 2024 р., 12:43
Сьогодні вранці на Житомирщину прибув черговий евакуаційний потяг. Цього разу  до відносно безпечного регіону приїхали 52 переселенці, які у пошуках порятунку від війни змушені були покинути свої домівки на Донеччині.