Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, та ВПО

22 Липня, 2024 р., 15:19
Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання для внутрішньо переміщених осіб, яка становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю та дітям і 2 тисячі гривень усім іншим.
16 Липня, 2024 р., 11:01
Вона розроблена Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців та має назву «Україна — це Дім». Про це повідомляє Урядовий портал.
28 Червня, 2024 р., 09:45
27 червня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію, яка передбачає довгострокову підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та українських шукачів притулку. Цей документ спрямований на забезпечення захисту та підтримки прав людей, які змушені були покинути свої домівки через конфлікт в Україні.
27 Червня, 2024 р., 09:14
Через війну багато українців змушені були залишити свої домівки, тобто стали внутрішньо переміщеними особами. Одним з важливих інструментів їхньої підтримки є допомога на проживання для ВПО.
20 Червня, 2024 р., 12:21
Міністерство молоді та спорту України спільно з представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим розробили інфографіку «Інформація для жителів тимчасово окупованого Криму, які хочуть навчатися у дитячо-юнацькій спортивній школі».
13 Червня, 2024 р., 12:55
Сума гранту – до 70 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті Простору підтримки громадських організацій України.
07 Червня, 2024 р., 11:29
Стартує набір на навчання для підприємців ВПО. Долучайтеся до програми «Компас: рестарт та розвиток бізнесу».
04 Червня, 2024 р., 10:51
03 червня, у Житомирській ОВА відбулася розширена нарада щодо захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.
31 Травня, 2024 р., 08:48
Уряд ухвалив зміни до постанови Кабміну від 1 вересня 2023 року № 930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».
13 Травня, 2024 р., 13:53
Так. Якщо особа хоче пройти ідентифікацію, звернувшись особисто до органу Пенсійного фонду України, то вона може прийти до будь-якого обраного сервісного центру Пенсійного фонду України. З собою потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).