05 Квітня, 2024 р., 17:05
5 квітня у Житомирському районі стартував ІІІ, районний, етап  спортивних змагань серед учнівської молоді в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.
09 Березня, 2024 р., 08:15
Тарас Григорович Шевченко був різнобічно талановитою людиною. Видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч відомий на весь світ. Його вірші знають, читають, вчать напам’ять не тільки в Україні, але й за кордоном. Вірші Великого Кобзаря покладено на музику, в тому числі й на сучасну.
24 Лютого, 2024 р., 12:41
Віроломне вторгнення два роки тому російських військ на територію України стало кульмінацією загарбницької війни, яку країна-агресор розпочала у 2014 році.
18 Січня, 2024 р., 15:00
Вранці 18 січня 2023 року у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС на борту якого перебувало вище керівництво Міністерства внутрішніх справ на чолі з Главою відомства Денисом Монастирським. Авіакатастрофа забрала життя 14 осіб, у тому числі 1 дитини. Ще 25 громадян зазнали поранень.
07 Грудня, 2023 р., 12:04
Вихованці будинків сімейного типу та діти з прийомних сімей Житомирського району стали сьогодні учасниками незвичайного передноворічного дійства. Для них студенти Житомирського музичного фахового коледжу ім. В. Косенка підготували справжню казкову феєрію, раз у раз перевтілюючись в оригінальних казкових персонажів. Було гамірно, весело та драйвово. Діти, які й самі залюбки брали участь в іграх та розвагах, отримали море позитиву, чудових емоцій та неймовірний заряд бадьорості.
07 Грудня, 2023 р., 09:00
Всесвітньому дню української хустки, яке поки що є неофіційним святом, цьогоріч виповнюється чотири роки. Цей елемент жіночого головного убору здавна вважався оберегом і символом патріотизму, свободи, вірності та любові.