Протидія домашньому насильству

23 Липня, 2024 р., 15:18
На Житомирщині активно розширюється мережа служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства. Коштом державного бюджету у 2021/2023 роках було створено та функціонують 11 спеціалізованих служб підтримки, зокрема у Житомирському районі - 6:
19 Червня, 2024 р., 15:45
Якщо ви або ваші близькі постраждали від насильства, зокрема, домашнього – вам є до кого звернутися. Телефонуйте за номером +380960368744
18 Червня, 2024 р., 10:22
Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) запропонувала спеціалістам, які працюють із дітьми, пакет інструментів із запобігання насильству в Інтернеті щодо дівчат-підлітків — Збірник (Toolkit) з профілактики сексуального онлайн насильства щодо дівчат-підлітків.
14 Травня, 2024 р., 14:17
До початку повномасштабної війни, від домашнього насильства страждало близько 1,8 мільйона жінок в Україні. У 2022 році правоохоронці зафіксували на 56% менше кримінальних проваджень в контексті домашнього насильства.
10 Травня, 2024 р., 12:08
Реалізація Стамбульської конвенції та збільшення допомоги для постраждалих від домашнього насильства: Рада підтримала проєкт Закону №10249
16 Квітня, 2024 р., 14:05
Щорічно в Україні понад 1,1 мільйона осіб стикається з домашнім насильством, найбільше страждають від нього жінки. На жаль, з початком повномасштабного вторгнення ситуація стала гіршою: через стрес, психологічну напругу та виснаження насильство може зʼявлятися навіть у тих стосунках, де раніше його не було.
09 Квітня, 2024 р., 09:58
Часто люди, які стали свідками домашнього насильства, не знають, як краще діяти в такій ситуації. Важливо пам’ятати, що ваша допомога може врятувати життя постраждалій(ому). Розповідаємо, що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства та куди варто звернутися.
05 Квітня, 2024 р., 13:09
04 квітня в Житомирі відбулося засідання в рамках координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству, яке провів перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко.
27 Березня, 2024 р., 16:44
Попри повномасштабну війну, проблема домашнього насильства як одна з найгостріших соціальних проблем, від якої страждають як жінки, так і чоловіки. не стає менш важливою і залишається у центрі уваги відповідних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.