Сільське господарство

03 Липня, 2024 р., 12:15
Всього на бюджетну допомогу для утримання поголів’я корів у Державний аграрний реєстр (ДАР) прийнято 14 815 заявок від аграріїв з різних областей України на загальну суму 607,8 млн грн, - повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.
27 Червня, 2024 р., 13:33
Прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець розпочнеться у п'ятницю 28-го червня, о 12 годині. (Раніше початок прийому оголошувався на 27 червня). Прийом заявок відбуватиметься через Державний аграрний реєстр.
24 Червня, 2024 р., 11:09
Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9 500 українських агровиробників. Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей.
06 Червня, 2024 р., 13:34
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо надання грантової підтримки малим агровиробникам. Відповідне розпорядження № 495-р «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства» було прийнято на черговому засіданні. Документ підготовлено Мінагрополітики.
27 Травня, 2024 р., 14:58
28 травня 2024 року, з 10-ої  години, в Державному аграрному реєстрі продовжиться приймання заявок від аграріїв на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар). Заявку можуть подати агровиробники, які провадять свою діяльність на територіях, на яких завершено ведення бойових дій та територіях, тимчасову окупацію яких завершено. Тобто окремі райони Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, відповідно до наказу  Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309.
23 Травня, 2024 р., 13:32
Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №11150 щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин.
17 Травня, 2024 р., 11:21
На контрольованій Україною території засіяно 6,3 млн га олійних та 5,1 млн га зернових та зернобобових культур. Це складає більш як 90 % від запланованих площ посіву.
07 Травня, 2024 р., 12:08
На контрольованій Україною території вже засіяно 3 млн 407,3 тис. га зернових та зернобобових культур. З яких, зокрема:
01 Травня, 2024 р., 16:05
Кабінет Міністрів прийняв рішення, яке стимулюватиме розвиток тваринницької галузі та сприятиме більшому залученню інвестицій. Відповідну постанову № 473 було ухвалено на черговому засіданні Уряду.
30 Квітня, 2024 р., 15:32
Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило форму типового бізнес-плану створення та функціонування фермерського господарства (особистого селянського господарства).