Сільське господарство

07 Травня, 2024 р., 12:08
На контрольованій Україною території вже засіяно 3 млн 407,3 тис. га зернових та зернобобових культур. З яких, зокрема:
01 Травня, 2024 р., 16:05
Кабінет Міністрів прийняв рішення, яке стимулюватиме розвиток тваринницької галузі та сприятиме більшому залученню інвестицій. Відповідну постанову № 473 було ухвалено на черговому засіданні Уряду.
30 Квітня, 2024 р., 15:32
Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило форму типового бізнес-плану створення та функціонування фермерського господарства (особистого селянського господарства).
19 Квітня, 2024 р., 12:02
З початку 2024 року 5 556 агрогосподарств отримали 36,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» – 3 222 господарств профінансовано на 14,5 млрд гривень.
09 Квітня, 2024 р., 10:52
Офіційно стартувала відновлена Урядом програма часткової компенсації державою вартості сільгосптехніки та обладнання українського виробництва. Відповідний наказ про формування та затвердження Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується коштом бюджету підписала Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко під час презентації економічної платформи «Зроблено в Україні» та зустрічі з підприємцями Чернігівщини під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Як підкреслила Юлія Свириденко, підписання офіційно запустило програму компенсацій за сільгосптехніку українського виробництва. Купуючи техніку від виробників з Переліку, аграрії зможуть отримати назад 25% від вартості цієї техніки.
19 Березня, 2024 р., 11:36
Кабінет Міністрів України прийняв постанову №300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.
11 Березня, 2024 р., 15:06
Сьогодні, 11 березня, під головуванням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка відбулася спільна нарада за участю представників Житомирської ОВА – директора Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Наталії Арендарчук, ГУ Держпродспоживспілки України в Житомирській області – першого заступника начальника Ігоря Волківського, АБ  «Укргазбанк»  – начальника управління Вікторії Козловець.
22 Лютого, 2024 р., 09:51
Міжнародні партнери підтримують українських аграріїв для забезпечення продовольчої безпеки, - інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.
09 Лютого, 2024 р., 14:02
Попри військову агресію рф проти України, держава вживає необхідні заходи підтримки українських аграріїв для забезпечення продовольчої безпеки, - інформують у Комітету з питань аграрної та земельної політики.
02 Лютого, 2024 р., 10:24
Шановні агровиробники! Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить опитування в межах підготовки до весняної посівної кампанії ярих культур під урожай 2024 року.