Сільське господарство

06 Червня, 2024 р., 13:34
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо надання грантової підтримки малим агровиробникам. Відповідне розпорядження № 495-р «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства» було прийнято на черговому засіданні. Документ підготовлено Мінагрополітики.
27 Травня, 2024 р., 14:58
28 травня 2024 року, з 10-ої  години, в Державному аграрному реєстрі продовжиться приймання заявок від аграріїв на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар). Заявку можуть подати агровиробники, які провадять свою діяльність на територіях, на яких завершено ведення бойових дій та територіях, тимчасову окупацію яких завершено. Тобто окремі райони Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, відповідно до наказу  Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309.
23 Травня, 2024 р., 13:32
Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №11150 щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин.
17 Травня, 2024 р., 11:21
На контрольованій Україною території засіяно 6,3 млн га олійних та 5,1 млн га зернових та зернобобових культур. Це складає більш як 90 % від запланованих площ посіву.
07 Травня, 2024 р., 12:08
На контрольованій Україною території вже засіяно 3 млн 407,3 тис. га зернових та зернобобових культур. З яких, зокрема:
01 Травня, 2024 р., 16:05
Кабінет Міністрів прийняв рішення, яке стимулюватиме розвиток тваринницької галузі та сприятиме більшому залученню інвестицій. Відповідну постанову № 473 було ухвалено на черговому засіданні Уряду.
30 Квітня, 2024 р., 15:32
Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило форму типового бізнес-плану створення та функціонування фермерського господарства (особистого селянського господарства).
19 Квітня, 2024 р., 12:02
З початку 2024 року 5 556 агрогосподарств отримали 36,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» – 3 222 господарств профінансовано на 14,5 млрд гривень.
09 Квітня, 2024 р., 10:52
Офіційно стартувала відновлена Урядом програма часткової компенсації державою вартості сільгосптехніки та обладнання українського виробництва. Відповідний наказ про формування та затвердження Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується коштом бюджету підписала Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко під час презентації економічної платформи «Зроблено в Україні» та зустрічі з підприємцями Чернігівщини під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Як підкреслила Юлія Свириденко, підписання офіційно запустило програму компенсацій за сільгосптехніку українського виробництва. Купуючи техніку від виробників з Переліку, аграрії зможуть отримати назад 25% від вартості цієї техніки.
19 Березня, 2024 р., 11:36
Кабінет Міністрів України прийняв постанову №300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.