02 Квітня, 2024 р., 15:27
Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Рівненської, Житомирської та Київської областей фізична чи юридична особа повинна офіційно звернутися на адресу 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців для подання звернення в письмовій формі (особисто або поштою):
18 Березня, 2024 р., 14:46
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA продовжує сезон інтерв’ю з експертами на тему ментального здоров’я.
14 Березня, 2024 р., 12:15
Житомирська районна військова адміністрація продовжує отримувати повідомлення про те, що нібито від імені начальника РВА Юрія Тарасюка через ватсап, вайбер, месенджер надходять листи, повідомлення з проханням перерахувати кошти "на підтримку ЗСУ".
14 Березня, 2024 р., 08:41
Як вигідно взаємодіяти бізнесу, університетам та студентам? Про це говоритимуть під час освітньої зустрічі у Поліському національному університеті 26 березня. Така нетворкінгова зустріч запланована в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.
29 Лютого, 2024 р., 10:33
Увага! Шановні жителі Житомирського району!
27 Лютого, 2024 р., 11:59
Шановні жителі Житомирського району!
12 Лютого, 2024 р., 13:59
З метою надання методичних та практичних рекомендацій для підготовки осіб до тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації на офіційному YouTube-каналі Міністерства юстиції України за посиланнями розміщені вебінари:
29 Січня, 2024 р., 12:25
Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України».
26 Січня, 2024 р., 12:39