18 Липня, 2024 р., 14:28
Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї й пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати публічними службовцями, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді.
16 Липня, 2024 р., 14:07
Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» /United World Cultures Foundation/ UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.
02 Липня, 2024 р., 09:05
Стейкхолдери медичної галузі, представники місцевої влади, науковці, лікарі та всі, хто цікавиться розвитком медичної сфери в Житомирському регіоні, запрошуються до участі у Медичному Форумі, який відбудеться 5 липня 2024 року.
01 Липня, 2024 р., 13:15
Soul Partners оголошує старт реєстрації на онлайн-тренінг з питань подання заявок на державний грант для переробних підприємств для МСБ Житомирської області.
20 Травня, 2024 р., 12:15
Міністерство культури та інформаційної політики України  запрошують представників медіа у рамках комунікативних заходів щодо політики безбар’єрності та недискримінації 22 травня 2024 об 11:00, платформа Zoom, на безкоштовний вебінар за темою: «Довідник безбар’єрності та як ним користуватися».
02 Квітня, 2024 р., 15:27
Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Рівненської, Житомирської та Київської областей фізична чи юридична особа повинна офіційно звернутися на адресу 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців для подання звернення в письмовій формі (особисто або поштою):
18 Березня, 2024 р., 14:46
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA продовжує сезон інтерв’ю з експертами на тему ментального здоров’я.
14 Березня, 2024 р., 12:15
Житомирська районна військова адміністрація продовжує отримувати повідомлення про те, що нібито від імені начальника РВА Юрія Тарасюка через ватсап, вайбер, месенджер надходять листи, повідомлення з проханням перерахувати кошти "на підтримку ЗСУ".
14 Березня, 2024 р., 08:41
Як вигідно взаємодіяти бізнесу, університетам та студентам? Про це говоритимуть під час освітньої зустрічі у Поліському національному університеті 26 березня. Така нетворкінгова зустріч запланована в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.