Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Завідувач сектору – Близнюк Алла Станіславівна

Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2024 рік

09 Травня, 2024 р., 10:09
Вступ України до Євросоюзу принесе користь як українцям, але і самому ЄС. А теза про те, що ЄС не зацікавлений у приєднанні України, – брехня від російської пропаганди. Які переваги Євросоюз отримає від вступу України, читайте у матеріалі до Дня Європи.
08 Травня, 2024 р., 09:39
Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.
30 Квітня, 2024 р., 10:08
Знайома ситуація? На роботі колеги скидають на вас свою роботу, вдома батьки постійно чогось від вас вимагають, а друзі нескінченно потребують вашої уваги або допомоги? Чи здається вам, що всі навколо чогось від вас хочуть, але ніхто не цінує ваших зусиль? Якщо ви відповіли "так" на будь-яке із цих запитань, то ваші кордони, ймовірно, порушені.
01 Квітня, 2024 р., 08:56
Рік тому, 31 березня, коли новий Закон України «Про медіа» набув чинності, в Україні стартувала велика медійна реформа, — Комітет гуманітарної та інформаційної політики.
20 Березня, 2024 р., 15:25
З 1 грудня 2023 року до 1 квітня 2024 року триває приймання робіт школярів і студентів на конкурс «Моя країна — моя відповідальність». Його мета — допомогти у формуванні національної свідомості та активної громадянської позиції в молоді. До участі запрошують школярів і студентів, які є громадянами України.
06 Березня, 2024 р., 11:49
Згідно із законодавством всі друковані медіа повинні пройти обовʼязкову реєстрацію в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення.
04 Березня, 2024 р., 14:58
«Креативна Україна» — Rethinking. Culture: запрошуємо представників медіа взяти участь у VII Міжнародному форумі
04 Березня, 2024 р., 14:40
Підвищення рівня професійної компетенції державних службовців – невід’ємна складова діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави. З цією метою у Житомирській районній військовій адміністрації систематично проводяться внутрішні навчання, які сприяють підвищенню кваліфікації працівників, їх професійному розвитку. З початку поточного року відбулося три таких навчання, тематику яких продиктувало сьогодення.
28 Лютого, 2024 р., 10:54
Наша розповідь – про Ілімдара Ходжаметова, кримського татарина, активіста, а сьогодні ще й військовослужбовця Збройних Сил України. На захист Батьківщини він став відразу після повномасштабного російського вторгнення –– без жодних вагань.
27 Лютого, 2024 р., 15:15
Ця ініціатива покликана підтримати політв’язнів і вкотре нагадати суспільству про українських бранців кремля.