Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Завідувач сектору – Близнюк Алла Станіславівна

Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2024 рік

25 Липня, 2024 р., 10:48
У сучасних умовах гібридної війни інформаційний простір став однією з ключових арен протистояння. Особливо занепокоєння викликає те, що противник активно намагається використовувати соціальні мережі та месенджери для розгортання мережі каналів, орієнтованих на молодь, що пропагують вчинення диверсій і терористичних актів.
20 Червня, 2024 р., 12:29
16 липня 2024 року для друкованих медіа місцевої сфери розповсюдження набирає чинності стаття 25 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка регламентує використання державної мови у сфері друкованих медіа.
13 Червня, 2024 р., 09:46
Визволення наших Захисників і Захисниць – справа складна й дуже делікатна. Будь-який неправильний крок, невелика помилка чи зайвий рух можуть перекреслити результати тривалої переговорної роботи – Богдан Охріменко, керівник Секретаріату Робочої групи Координаційного штабу.
11 Червня, 2024 р., 11:05
Дотримання журналістами етичних і професійних стандартів стає складним завданням під час висвітлення подій, пов’язаних зі збройними конфліктами, війнами.
07 Червня, 2024 р., 15:57
Посібник «Ефективні комунікації для громад» підготовлено спеціально для територіальних громад. У посібнику зібрано комунікаційний досвід роботи із представниками органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, місцевими депутатами, активістами та іншими зацікавленими особами, які прагнуть розвивати свої громади. У посібнику зібрано поради та практики, набуті Українським кризовим медіа-центром, зокрема й у співпраці з громадами-партнерками Програми USAID DOBRE.
07 Червня, 2024 р., 14:11
Асоціація інноваційної та цифрової освіти та Детектор медіа, за сприяння МКІП і Національного демократичного інституту (NDI) розробили «Калькулятор фейків», який дозволяє будь-якому українцю, швидко з’ясувати щодо новин, які їх цікавлять – правдиві вони або фейкові.
07 Червня, 2024 р., 08:46
Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю.
31 Травня, 2024 р., 11:44
Зазначена інформаційна кампанія покликана підтримати політв’язнів і вкотре нагадати суспільству про українських бранців кремля.
29 Травня, 2024 р., 10:20
В умовах війни інформація стає ключовим полем бою. Російські окупанти, окрім збройної агресії, ведуть активну інформаційну війну, використовуючи методи ІПСО (інформаційно-психологічних спецоперацій). Їхня мета - сіяти паніку, розхитувати віру в українську владу та армію, деморалізувати населення.
28 Травня, 2024 р., 09:50
ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує на вебінар «Фандрейзинг для регіональних медіа в умовах війни» від засновниці та голови правління фонду «Таблеточки» Ольги Кудіненко. Учасники пройдуть 3-годинний інтенсив і дізнаються, як ефективно залучати кошти для власних медіа.