#Плічопліч

25 Липня, 2024 р., 15:17
Агов, наші нетерплячі! Розказуємо, коли нарешті розпочнемо другий сезон найкрутіших учнівських змагань країни "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги":
11 Липня, 2024 р., 10:30
Чому ми обрали саме цей вид спорту?
02 Липня, 2024 р., 11:27
Переможці та призери «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» отримали унікальну можливість провести незабутній час у літньому таборі «Пліч-о-пліч». Зокрема, юні спортсмени з Коростишівського Ліцею №5, які здобули срібло на змаганнях зі спортивного орієнтування, вже готуються до цієї захоплюючої подорожі.
19 Червня, 2024 р., 16:13
Сьогодні, 19 червня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав команду Коростишівського ліцею зі спортивного орієнтування, які стали срібними призерами Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».
19 Червня, 2024 р., 15:39
Ось і завершився неймовірний, фантастичний, захоплюючий проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Протягом пів року цей проєкт об’єднував дітей, вчителів, директорів, громади, райони, спортивні федерації та обласну військову адміністрацію.
13 Червня, 2024 р., 14:45
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Юрій Денисовець, керівники профільних структурних підрозділів ОВА та спортивна спільнота області 12 червня разом з юними спортсменами Житомирщини взяли участь в урочистому відкритті фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг “Пліч-о-пліч”.
13 Червня, 2024 р., 14:42
Долучайся до онлайн перегляду та вболівай за наших дівчат. О 19:30 – Стрийський ліцей ім. Андрія Корчака, м. Стрий, Львівщина – Ліцей №27, м. Житомир, Житомирщина.
13 Червня, 2024 р., 14:39
Долучайся до онлайн перегляду та вболівай за наших хлопцві. Об 15:00 – 15:00 – Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей, м. Чернівці, Буковина – Ліцей № 3, м. Житомир, Житомирщина.