Мобілізаційна робота

30 Квітня, 2024 р., 08:40
Не чекайте вступу в дію нового закону про мобілізацію – не бійтеся, оновлюйте свої дані в ТЦК вже сьогодні! Закон про мобілізацію набуде чинності 18 травня. У чоловіків буде лише 60 днів, щоб з’явитися до ТЦК або оновити свої дані в електронному кабінеті або у ЦНАП.
25 Квітня, 2024 р., 14:44
Вирішили укласти контракт та приєднатися до Збройних Сил України, але не визначились з місцем проходження майбутньої служби та посадою?
25 Квітня, 2024 р., 09:45
Закон про мобілізацію з новими правками, ухвалений парламентом та підписаний Президентом України, вступить в дію вже з 18 травня.
24 Квітня, 2024 р., 13:55
Йдете до ЗСУ за офіційною мобілізацією чи на контракт, але не визначились з місцем майбутньої служби та посадою? Тоді ви маєте змогу звернутись до присутніх у ТЦК та СП рекрутерів військових частин або підрозділів Збройних Сил України.
19 Квітня, 2024 р., 13:16
За час виконання бойових завдань на сході України 100 окрема механізована бригада не втратила жодної позиції і не зробила жодного кроку назад.
17 Квітня, 2024 р., 10:25
Оголошуємо набір до Третьої штурмової бригади!
17 Квітня, 2024 р., 09:30
Що являють собою процеси рекрутингу і мобілізації?  Які переваги отримує громадянин, рекрутований до ЗСУ? Та яку роль у працевлаштуванні до Сил оборони відіграють платформи рекрутингу?
16 Квітня, 2024 р., 08:53
Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з кар’єрою військового та отримати офіцерське звання, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів, в яких є можливість отримати, додатково до військової, ще й цивільну спеціальність.
11 Квітня, 2024 р., 14:02
Верховною Радою України 10 квітня 2024 року прийнятий в першому читанні за основу проект Закон України «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального, Кримінально-виконавчого кодексів України та інших законів України щодо запровадження інституту умовно-дострокового звільнення осіб від відбування покарання для безпосередньої їх участі у обороні країни, захисті її незалежності та територіальної цілісності» (реєстр. №11079-1).