Мобілізаційна робота

23 Липня, 2024 р., 13:20
У ЗСУ немає такого поняття, як зарплата. Військовим виплачують грошове забезпечення.
13 Червня, 2024 р., 10:25
На факультеті підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ та морської піхоти Військова академія м.Одеса здійснюється підготовка за наступними спеціалізаціями:
11 Червня, 2024 р., 09:44
Рекрутингові центри розташовані у приміщенні ЦНАП, тут громадяни можуть отримати інформацію та консультацію щодо служби у силах оборони та за бажанням рекрутуватися на обрану військову посаду й частину. В цих приміщеннях не проводяться заходи з вручення повісток.
06 Червня, 2024 р., 12:25
Строковики мають право на отримання компенсації за всі дні невикористаної відпустки. Відповідне роз’яснення надали в Департаменті соціального забезпечення Міністерства оборони України.
05 Червня, 2024 р., 16:07
Побачитися з родиною, відпочити за межами України, навіть повболівати за збірну на матчах Євро-2024. У військовослужбовців така можливість є. І періодично у відкритих джерелах українські бійці діляться своїм досвідом виїзду за кордон.
31 Травня, 2024 р., 16:45
За оновленими правилами призову на службу під час мобілізації, військово-облікові документи у громадян дозволили перевіряти на вулиці, за місцем проживання, роботи чи навчання.
22 Травня, 2024 р., 09:12
Міністерство оборони спільно з Командуванням Сухопутних військ запустили електронну чергу до ТЦК та СП для оновлення даних. Сервіс вже працює у всіх ТЦК та СП України в тестовому режимі.
22 Травня, 2024 р., 09:11
Тепер всі жінки-медики та жінки-фармацевти повинні стати на військовий облік, якщо бажають працювати далі: Уряд виключив норму, за якою жінки-медики чи фармацевти, які не отримували військово-обліковий документ, могли працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року. Відповідні зміни внесені постановою Кабміну від 16 травня №563.
21 Травня, 2024 р., 15:58
Єдиний електронний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів ("Оберіг") містить наступну інформацію:
18 Травня, 2024 р., 09:22
Це означає, що всім військовозобов’язаним, призовникам та резервістам віком від 18 до 60 років необхідно оновити свої дані.