Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області є самостійним структурним підрозділом Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, основним завданням якого є забезпечення реалізації державної політики на території Житомирського району з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та сприяння розвитку ефективної системи надання адміністративних послуг на території району.

Начальник відділу – Поліщук Катерина Валеріївна

Графік роботи відділу:

понеділок – четвер з 08:00 до 17:00;

п’ятниця з 08:00 до 15:45;

обідня перерва з 13:00 до 13:45.

e-mail: cnap@zhtrda.zht.gov.ua

тел.: (066) 497-7907

Графік особистого прийому громадян начальником відділу:

щовівторка з 10:00 до 13:00;

щочетверга з 14:00 до 17:00.

07 Травня, 2024 р., 10:57
Штучний інтелект розвивається і допомагає оптимізовувати процеси у різних сферах. Проте є і негативні кейси, коли ШІ використовують для створення фейкового візуального контенту та поширення пропаганди й дезінформації. Щоб навчити українців розпізнавати фейки, провели воркшоп спільно з Adobe. Експерти компанії поділилися:
02 Травня, 2024 р., 11:56
Працюєте у сфері публічного управління та хочете здобути унікальні знання від провідних українських і міжнародних експертів цифровізації? Реєструйтеся на другий набір програми «Цифрова трансформація в публічному врядуванні».
26 Квітня, 2024 р., 10:20
Вони створюють інноваційні рішення, впроваджують діджитал-послуги, змінюють Україну й продовжують працювати, попри війну та виклики.
23 Квітня, 2024 р., 10:24
Зараз ментальне здоровʼя дітей особливо страждає від наслідків війни — ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації. Ми не можемо вплинути на ці події, але в силах українців допомогти дітям боротися зі стресом та повернути мотивацію до навчання.
18 Квітня, 2024 р., 09:55
Зараз у мережі з’являється дедалі більше фейкових відео та зображень, згенерованих за допомогою штучного інтелекту. Тож уміти протидіяти дезінформації — мастхев для кожного українця. Щоб навчити якнайбільше людей аналізувати новини та безпечно працювати з інформацією, технологічна компанія Adobe запускає серію безоплатних курсів з медіаграмотності.
12 Квітня, 2024 р., 11:09
Через ворожі обстріли енергосистема України — під постійними атаками. У частині областей вже відбуваються планові відключення електроенергії.
03 Квітня, 2024 р., 13:49
Відкриті дані в громадах — Clarity Project запускає аналітичну платформу Clarity Hromada. Накопичення, оновлення й пошук статистичних даних — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади та допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення.
03 Квітня, 2024 р., 11:08
Міністерство цифрової трансформації України запустило перший етап подання заяв про пошкоджене чи знищене майно у міжнародний Реєстр збитків у Дії.
29 Березня, 2024 р., 12:10
Стартує набір на курси з англійської для держслужбовців та представників місцевого самоврядування в межах національної мовної програми Future Perfect. Навчання допоможе учасникам упевнено представляти Україну в спілкуванні з міжнародними делегаціями та партнерами.
28 Березня, 2024 р., 09:08
Це навчальний проєкт для СDTO та посадових осіб, залучених до процесів цифрової трансформації. Мета програми — залучити громади до використання мобільних майстерень — Толокарів.