Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області є самостійним структурним підрозділом Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, основним завданням якого є забезпечення реалізації державної політики на території Житомирського району з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та сприяння розвитку ефективної системи надання адміністративних послуг на території району.

Начальник відділу –

Графік роботи відділу:

понеділок – четвер з 08:00 до 17:00;

п’ятниця з 08:00 до 15:45;

обідня перерва з 13:00 до 13:45.

e-mail: cnap@zhtrda.zht.gov.ua

тел.: (066) 497-7907

Графік особистого прийому громадян начальником відділу:

щовівторка з 10:00 до 13:00;

щочетверга з 14:00 до 17:00.

26 Липня, 2024 р., 09:10
Чи знали ви, що через недостатньо захищену домашню мережу Wi-Fi до вас можуть завітати непрохані кібергості?
25 Липня, 2024 р., 11:16
Саме тому першим кроком до відновлення очної освіти є якісне облаштування безпечних освітніх просторів. Спільно з партнерами Міносвіти працює над розробленням та впровадженням різноманітних допоміжних інструментів.
10 Липня, 2024 р., 15:40
Як публікувати контент безпечно. Поради від Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
08 Липня, 2024 р., 11:06
Уряд ухвалив постанову та дав старт системі єДозвіл для бізнесу. Скоро на порталі Дія українці зможуть отримувати повний цикл процедур видачі дозвільних документів. Без черг, купи паперів та корупції.
01 Липня, 2024 р., 11:49
Це професійне свято фахівців, які здійснюють державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також інших реєстраційних дій.
01 Липня, 2024 р., 10:34
Мінцифри продовжує створювати ще більше важливих сервісів для українців разом з Міністерством охорони здоров’я України та Національною службою здоров’я України. У Дії кожен зможе  зареєструватися або авторизуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ) як пацієнт, а також обрати сімейного лікаря, подати йому декларацію чи, за потреби, розірвати дійсну.
11 Червня, 2024 р., 15:48
Продовжуємо трансформувати систему освіти, щоб зробити навчання більш сучасним та інноваційним. Запустили тестування Мрії в 40 школах країни. Застосунок повністю змінює підхід до навчання. Школярі вчитимуться за сучасними підходами, батьки зрозуміють сильні сторони дітей. А вчителі зможуть позбутися бюрократії та приділяти більше уваги розвитку учнів.
06 Червня, 2024 р., 14:23
Помічали, як під час відключень світла 4G змінюється на Е, а зв’язок стає нестабільним? Це відбувається через перенавантаження мереж мобільних операторів.
30 Травня, 2024 р., 11:09
Тепер не потрібно відвідувати відділ ДРАЦС і займати чергу, щоб подати заяву на державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його. Особливо актуальною послуга «Шлюб онлайн» стане для військовослужбовців та громадян України, яких через військовий стан змушені перебувати на відстані.
24 Травня, 2024 р., 16:41
У державні облігації України інвестували понад 1 трлн грн. Це друге за розміром джерело фінансування держбюджету з початку повномасштабної війни.