Житомирська РДА » Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області є самостійним структурним підрозділом Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, основним завданням якого є забезпечення реалізації державної політики на території Житомирського району з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та сприяння розвитку ефективної системи надання адміністративних послуг на території району.
Саме тому першим кроком до відновлення очної освіти є якісне облаштування безпечних освітніх просторів. Спільно з партнерами Міносвіти працює над розробленням та впровадженням різноманітних допоміжних інструментів.
Уряд ухвалив постанову та дав старт системі єДозвіл для бізнесу. Скоро на порталі Дія українці зможуть отримувати повний цикл процедур видачі дозвільних документів. Без черг, купи паперів та корупції.
Мінцифри продовжує створювати ще більше важливих сервісів для українців разом з Міністерством охорони здоров’я України та Національною службою здоров’я України. У Дії кожен зможе зареєструватися або авторизуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ) як пацієнт, а також обрати сімейного лікаря, подати йому декларацію чи, за потреби, розірвати дійсну.
Продовжуємо трансформувати систему освіти, щоб зробити навчання більш сучасним та інноваційним. Запустили тестування Мрії в 40 школах країни. Застосунок повністю змінює підхід до навчання. Школярі вчитимуться за сучасними підходами, батьки зрозуміють сильні сторони дітей. А вчителі зможуть позбутися бюрократії та приділяти більше уваги розвитку учнів.
Помічали, як під час відключень світла 4G змінюється на Е, а зв’язок стає нестабільним? Це відбувається через перенавантаження мереж мобільних операторів.
Тепер не потрібно відвідувати відділ ДРАЦС і займати чергу, щоб подати заяву на державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його. Особливо актуальною послуга «Шлюб онлайн» стане для військовослужбовців та громадян України, яких через військовий стан змушені перебувати на відстані.