Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області є самостійним структурним підрозділом Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, основним завданням якого є забезпечення реалізації державної політики на території Житомирського району з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та сприяння розвитку ефективної системи надання адміністративних послуг на території району.

Начальник відділу –

Графік роботи відділу:

понеділок – четвер з 08:00 до 17:00;

п’ятниця з 08:00 до 15:45;

обідня перерва з 13:00 до 13:45.

e-mail: cnap@zhtrda.zht.gov.ua

тел.: (066) 497-7907

Графік особистого прийому громадян начальником відділу:

щовівторка з 10:00 до 13:00;

щочетверга з 14:00 до 17:00.

11 Червня, 2024 р., 15:48
Продовжуємо трансформувати систему освіти, щоб зробити навчання більш сучасним та інноваційним. Запустили тестування Мрії в 40 школах країни. Застосунок повністю змінює підхід до навчання. Школярі вчитимуться за сучасними підходами, батьки зрозуміють сильні сторони дітей. А вчителі зможуть позбутися бюрократії та приділяти більше уваги розвитку учнів.
06 Червня, 2024 р., 14:23
Помічали, як під час відключень світла 4G змінюється на Е, а зв’язок стає нестабільним? Це відбувається через перенавантаження мереж мобільних операторів.
30 Травня, 2024 р., 11:09
Тепер не потрібно відвідувати відділ ДРАЦС і займати чергу, щоб подати заяву на державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його. Особливо актуальною послуга «Шлюб онлайн» стане для військовослужбовців та громадян України, яких через військовий стан змушені перебувати на відстані.
24 Травня, 2024 р., 16:41
У державні облігації України інвестували понад 1 трлн грн. Це друге за розміром джерело фінансування держбюджету з початку повномасштабної війни.
24 Травня, 2024 р., 13:09
Памʼятайте, що шахраї або ворожа пропаганда можуть використати проблеми з енергопостачанням на свою користь. Тож не довіряйте стороннім ресурсам і не переходьте за посиланнями з незнайомих джерел!
22 Травня, 2024 р., 13:55
У квітні 2024 року з’явився новий сервіс у застосунку Дія, за допомогою якого українці повідомляють про пошкодження та руйнування житла через російську агресію до міжнародного Реєстру збитків. Відтепер скористатися послугою та подати заяву можна на порталі Дія.
20 Травня, 2024 р., 15:54
Зараз триває перша у світі кібервійна. Вороги продовжують поширювати в мережі пропаганду та фейки. Щоб зупиняти хвилі ворожих ІПСО, використовують й інструменти на основі штучного інтелекту, які допомагають аналізувати великі масиви контенту та визначати дезінформацію.
18 Травня, 2024 р., 11:40
Сьогодні набув чинності закон про мобілізацію, тож військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані. Зробіть це в ЦНАПі, щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК. Мінцифра розробила електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес і розвантажить ТЦК.
16 Травня, 2024 р., 15:02
Тільки плануєте відкрити туристичний бізнес і не знаєте, з чого почати? Гід з державних послуг допоможе. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
07 Травня, 2024 р., 10:57
Штучний інтелект розвивається і допомагає оптимізовувати процеси у різних сферах. Проте є і негативні кейси, коли ШІ використовують для створення фейкового візуального контенту та поширення пропаганди й дезінформації. Щоб навчити українців розпізнавати фейки, провели воркшоп спільно з Adobe. Експерти компанії поділилися: