Стан забезпечення Житомирською РДА права громадян на доступ до публічної інформації

22 Грудня, 2023 р., 12:52
З метою забезпеченнябезумовноговиконання Закону України «Про доступ до публічноїінформації», Указу Президента від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в Житомирському районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
22 Грудня, 2023 р., 12:51
З метою забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в Житомирському районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
22 Грудня, 2023 р., 12:48