09 Травня, 2024 р., 09:10
Цьогоріч Україна вдруге долучилася до відзначення Дня Європи 9 травня, разом з іншими європейськими державами, адже була, є і буде невід’ємною частиною цієї великої прогресивної родини народів, з якою її єднають спільні цінності, історія, культура, свобода і демократія.
06 Травня, 2024 р., 08:00
Щодня ми висловлюємо глибоку вдячність оборонцям України за мужність, безприкладний героїзм і невичерпну силу бойового духу. А сьогодні, у День піхоти, ця вдячність особлива.
05 Травня, 2024 р., 09:15
Великий народе великої України!
30 Квітня, 2024 р., 08:00
Перший щит оборони України – це про них, Героїв у зелених беретах, які сьогодні відзначають своє професійне свято.
28 Квітня, 2024 р., 10:02
В Україні, починаючи з 2006 року, також встановлений День охорони праці, запроваджений з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.
26 Квітня, 2024 р., 08:00
Щороку 26 квітня Україна і світ згадують найбільшу в історії людства техногенну катастрофу, яка сталася майже чотири десятиліття тому, – аварію на Чорнобильській АЕС.
20 Квітня, 2024 р., 11:18
Україна щиро вдячна всім небайдужим людям планети за їхню невтомну підтримку у боротьбі проти окупантів.
17 Квітня, 2024 р., 10:20
З нагоди вашого професійного свята щиро та з почуттям глибокої поваги вітаю вас!