Відділ оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці

Перелік об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту Житомирського району

01 Травня, 2024 р., 12:52
На Житомирщині завершено контрольну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, проведену комісією ДСНС України.
29 Квітня, 2024 р., 10:22
Шановні громадяни! Невдовзі світле свято Великодня. Щоб не затьмарити його неприємними сюрпризами, необхідно обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.
24 Квітня, 2024 р., 08:59
Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість вірян збирається в храмах. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам. Служба порятунку «101» звертається до мешканців району з проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.
24 Квітня, 2024 р., 08:35
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.04.24 орієнтовно склали:
17 Квітня, 2024 р., 14:43
Сьогодні, 17 квітня, відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке провів перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко. Участь у засіданні взяв заступник голови Житомирської районної ради Володимир Палій, у режимі онлайн – голови територіальних громад.
04 Квітня, 2024 р., 13:20
Внаслідок російської агресії значна частина нашої держави забруднена вибухонебезпечними предметами (ВНП).
01 Квітня, 2024 р., 14:47
Сьогодні, 1 квітня, перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко в режимі онлайн провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
29 Березня, 2024 р., 10:25
Це кулькові осколкові авіаційні бомби ШОАБ-0,5. Ними ворог дистанційно мінує нашу землю. Зовні вони схожі на невеликий м’ячик сріблястого кольору. Своїм виглядом можуть привертати увагу дітей. Тож попередьте про небезпеку близьких!
25 Березня, 2024 р., 10:09
У школярів весняні канікули, і у дітей з’явиться значно більше вільного часу. Тож, щоб батьки не хвилювалися за здоров’я і життя дітлахів, необхідно говорити з ними про електробезпеку.