Відділ оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці

Перелік об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту Житомирського району

26 Липня, 2024 р., 10:46
Що таке міни й чому вони небезпечні?
24 Липня, 2024 р., 11:27
Вибухонебезпечні предмети – будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати. Серед них – вибухові речовини та боєприпаси.
23 Липня, 2024 р., 12:42
Нагадуємо про те, як подбати про безпеку під час відключень світла у літній період:
09 Липня, 2024 р., 13:54
Відповідні поради підготували спеціалісти Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ДСНС.
08 Липня, 2024 р., 13:33
Нагадуємо правила поведінки під час повітряної тривоги, щоб убезпечити себе і близьких.
28 Червня, 2024 р., 14:56
28 червня відділом оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці Житомирської РВА проведено теоретичні навчання з представниками територіальних громад району, комісією з питань евакуації, спеціалізованими службами цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту субланками Житомирської районної ланки  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області у разі виникнення надзвичайних ситуацій в особливий період».
26 Червня, 2024 р., 12:30
Сьогодні, 26 червня, під головуванням заступника начальника Житомирської РВА В’ячеслава Авраменка відбулося чергове засідання  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
20 Червня, 2024 р., 09:45
Спека повертається, а разом із нею — і бажання відвідати пляж та поплавати у прохолодній воді.
19 Червня, 2024 р., 10:12
Іксодові кліщі, які живуть в траві та зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини, можуть переносити багато хвороб. Найпоширенішими з них в Україні є кліщовий вірусний енцефаліт та бореліоз, більш відомий - як хвороба Лайма.
13 Червня, 2024 р., 13:51
Це кулькові осколкові авіаційні бомби ШОАБ-0,5. Ними ворог дистанційно мінує нашу землю!