Відділ оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці

Перелік об'єктів фонду захисних споруд цивільного захисту Житомирського району

21 Травня, 2024 р., 09:28
Одне з найбільших відлунь збройної агресії країни-агресора щільність замінувань тимчасово окупованих територій та щоденні обстріли територій Держави, після яких наші землі всіяні нерозірваними вибухонебезпечними предметами та їх залишками.
20 Травня, 2024 р., 15:13
Ворог не припиняє обстрілювати енергетичну інфраструктуру України. По всій Україні вже відбуваються екстрені відключення електроенергії. Як підготуватися до знеструмлень та подбати про те, щоб залишатися на зв’язку, - читайте нижче.
17 Травня, 2024 р., 09:26
Кожен українець може допомогти енергосистемі впоратись із кризою.
14 Травня, 2024 р., 09:59
Консультант Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні Василь Кундрик описав покроковий алгоритм дій для створення в громаді пожежно-рятувальних підрозділів на базі громадської організації для забезпечення добровільної пожежної охорони.
13 Травня, 2024 р., 12:57
У сучасному світі, сучасній Україні під час воєнного стану надзвичайні ситуації можуть виникнути в будь-який момент. Саме тому важливо мати належні знання та навички для ефективної реакції. Консультаційні пункти з питань цивільного захисту відіграють критичну роль у підготовці населення до подібних ситуацій.
10 Травня, 2024 р., 11:35
Сьогодні, 10 травня, перший заступник начальника Житомирської РВА Сергій Кириченко в режимі онлайн провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
10 Травня, 2024 р., 10:25
Ракетний чи артилерійський обстріл може початися раптово, коли ви перебуваєте у громадському транспорті чи за кермом. Як діяти в такому разі?
01 Травня, 2024 р., 12:52
На Житомирщині завершено контрольну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, проведену комісією ДСНС України.
29 Квітня, 2024 р., 10:22
Шановні громадяни! Невдовзі світле свято Великодня. Щоб не затьмарити його неприємними сюрпризами, необхідно обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.