єВідновлення

14 Лютого, 2024 р., 12:17
Благодійна організація «БФ “Право на Захист”»  презентує серію відео, у яких ви дізнаєтеся про компенсацію за пошкоджену чи знищену житлову нерухомість через війну.
29 Січня, 2024 р., 15:48
Про це розповів т. в. о. директора Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації Сергій Сорокін.
29 Січня, 2024 р., 12:55
Тепер власники зруйнованого житла можуть подати заяву та звести новий будинок на власній території.
25 Січня, 2024 р., 14:52
На будівельні матеріали та послуги, необхідні для відновлення осель після російських обстрілів, із цієї суми вже витратили 1 мільярд гривень. Загалом через Дію надійшло понад 69 тисяч заяв про допомогу з ремонтом. Детальніше – в інфографіці.
15 Січня, 2024 р., 10:00
Ці сім’ї отримали компенсації за знищене росіянами житло і вже придбали собі нерухомість у межах урядової програми єВідновлення. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.
04 Січня, 2024 р., 09:37
Якщо ваша домівка зазнала руйнувань – подавайтеся на єВідновлення в Дії. Спочатку повідомте про пошкоджене або зруйноване майно на порталі або в застосунку. А потім подайте заяву про грошову виплату в застосунку.
03 Січня, 2024 р., 17:30
Родина з Гостомеля обрала будинок у Бучі на Київщині і впродовж найближчого місяця планує переїзд у нове житло. Важливо, що зі стартом програми компенсацій за знищене житло жінка прийняла рішення повернутися в Україну з евакуації.
27 Грудня, 2023 р., 16:00
Відтепер українці можуть використати житлові сертифікати за знищене майно для купівлі нової оселі. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.