Житомирська районна державна адміністрація
Житомирська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Доступ до публічної інформації

Фото без опису

Керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», з метою забезпечення прозорості та відкритості Житомирської райдержадміністрації, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, райдержадміністрація надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача, та має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Термін розгляду запиту на інформацію складає – 5 робочих днів з дня отримання, у разі надання великого обсягу інформації або потреби пошуку інформації серед значної кількості даних – 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутись до Відділ документообігу, звернень громадян та контролю апарату райдержадміністрації, який в установленому порядку відповідає за реєстрацію, облік, систематизацію та контроль за наданням відповідей на запити на інформацію, що надходять до райдержадміністрації, за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, каб. № 212, тел. 42-47-03, rda@zhtrda.zht.gov.ua

Також інформуємо, що рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України (ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

***

ФОРМА ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

***

Розпорядження “Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Житомирська РДА, та Порядку відшкодування цих витрат”

21 Травня, 2024 р., 10:15
Бігати мають дані, а не люди – цю реальність для мільйонів українців створює система "Трембіта", перетворюючи електронні послуги на повсякденну зручність без черг та паперової тяганини. 
23 Січня, 2024 р., 15:45
Зробили офіційний запит — і отримали відмову: «військова таємниця», «захист персональних даних», «конфіденційна інформація»? Або ж ви розпорядник і не знаєте, чи запитувана інформація публічна?
22 Грудня, 2023 р., 15:09
Одним із дієвих способів отримання необхідних відомостей від органів державної влади та місцевого самоврядування, державних установ та організацій є звернення до них із запитами на публічну інформацію. Таку можливість передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь