Гранти

29 Квітня, 2024 р., 14:41
Громадські організації мають змогу взяти участь у грантовому конкурсі, котрий посилить спроможності громад надавати допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВНП). А також інформувати про її надання у партнерстві з організаціями громадянського суспільства. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку ООН (UNDP).
23 Квітня, 2024 р., 11:29
Програма EU4Youth, що фінансується ЄС, запрошує молодих ветеранів та внутрішньо переміщених осіб до 35 років до участі у проєкті, який допоможе їм розпочати й розвинути власний бізнес.
22 Квітня, 2024 р., 16:54
Український культурний фонд розпочинає приймати заявки на ЛОТ «Короткострокові культурно-мистецькі проєкти» в межах грантової програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності». Кінцевий термін подачі – 13 травня, 18:00.
15 Квітня, 2024 р., 16:08
Програма «Мріємо та діємо» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголосила про старт грантової Програми з розширення доступу до фінансових можливостей молодим підприємцям/підприємицям віком 18-35 років. Ініціатива спрямована на надання допомоги в пошуку додаткових фінансових можливостей та підготовці заявок для подачі на фінансування. Сума грантового фінансування становитиме від 15 000 до 20 000 доларів США.
08 Квітня, 2024 р., 14:24
Грант на обладнання чи маркетингові послуги для Вашого бізнесу. Нова грантова програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Приклади обладнання, яке компанії можуть отримати:
05 Квітня, 2024 р., 12:29
Метою конкурсу «Роби своє» є створення умов для сталого розвитку підприємництва, в т.ч. як відповідь на негативні економічні та соціальні наслідки війни в Україні. Географія конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області та місто Київ.
03 Квітня, 2024 р., 10:24
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО надасть співфінансування для 20 українських аграрних переробних підприємств для відновлення та розвитку експортного потенціалу. Підприємства можуть отримати співфінансування, щоб досягти таких результатів:
28 Березня, 2024 р., 12:33
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» оголошує початок прийому грантових заявок в рамках Річного програмного запиту APS-ERA-003 «Будуємо майбутнє української логістики та експорту».
21 Березня, 2024 р., 12:16
Запрошуємо приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств», що відбудеться 21 березня 2024 року о 16:00.
14 Березня, 2024 р., 09:34
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 281 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”.