Гранти

10 Червня, 2024 р., 12:39
Фонд громади Житомира у співпраці з Global Fund for Community Foundations відкриває другу хвилю з набору заявок для участі у проєкті «Інтеграційна програма для внутрішньо переміщених осіб Житомирської області».
04 Червня, 2024 р., 15:18
Подавати заявку можуть малі та середні підприємства, які працюють у сферах:
22 Травня, 2024 р., 12:12
Підтримуємо захисників та захисниць і створюємо більше можливостей для їх розвитку. Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» ініціювали освітньо-грантову програму для українських військових і другого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи.
21 Травня, 2024 р., 13:49
За підсумками цьогорічної восьмої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів та їхніх родин визначено 71 переможця, які отримають загалом 34 мільйони гривень на започаткування або розвиток власного бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.
10 Травня, 2024 р., 15:15
Для отримання грантів від держави за програмою «Переробка» виробники безпілотних літальних апаратів мають скористатися тими ж стандартними для всіх учасників програми механізмами подання заявок. А от умови участі в ній для підприємств, що виробляють БпЛА, будуть пільговими. Про це розповіла заступник Міністра економіки України Надія Бігун.
29 Квітня, 2024 р., 14:41
Громадські організації мають змогу взяти участь у грантовому конкурсі, котрий посилить спроможності громад надавати допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВНП). А також інформувати про її надання у партнерстві з організаціями громадянського суспільства. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку ООН (UNDP).
23 Квітня, 2024 р., 11:29
Програма EU4Youth, що фінансується ЄС, запрошує молодих ветеранів та внутрішньо переміщених осіб до 35 років до участі у проєкті, який допоможе їм розпочати й розвинути власний бізнес.
22 Квітня, 2024 р., 16:54
Український культурний фонд розпочинає приймати заявки на ЛОТ «Короткострокові культурно-мистецькі проєкти» в межах грантової програми «Відновлення культурно-мистецької діяльності». Кінцевий термін подачі – 13 травня, 18:00.
15 Квітня, 2024 р., 16:08
Програма «Мріємо та діємо» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголосила про старт грантової Програми з розширення доступу до фінансових можливостей молодим підприємцям/підприємицям віком 18-35 років. Ініціатива спрямована на надання допомоги в пошуку додаткових фінансових можливостей та підготовці заявок для подачі на фінансування. Сума грантового фінансування становитиме від 15 000 до 20 000 доларів США.
08 Квітня, 2024 р., 14:24
Грант на обладнання чи маркетингові послуги для Вашого бізнесу. Нова грантова програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Приклади обладнання, яке компанії можуть отримати: