Гранти

19 Липня, 2024 р., 11:22
Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА звертає увагу підприємців Житомирщини на те, що діє низка грантових програм від міжнародних донорських організацій, завдяки яким підприємці можуть отримати фінансову або консультаційну допомогу. Зокрема, скористатися можливо такими програмами:
17 Липня, 2024 р., 09:15
Програма охопить, зокрема, Київську, Чернігівську, Житомирську, Харківську, Львівську, Закарпатську, Полтавську, Запорізьку, Миколаївську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Волинську області, а також низку територіальних громад. Загальний бюджет становить майже 4 мільйони гривень, а максимально допустима сума одного гранту становить 380 тис. грн.
01 Липня, 2024 р., 13:39
Подавайте заявку на отримання фінансової допомоги, яку надає міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України.
19 Червня, 2024 р., 16:44
Програма USAID DOBRE запрошує взяти участь у вебінарі на тему: «Забезпечення доступу ОМС ТГ до міжнародних платформ та алгоритм реєстрації на них для участі у грантових конкурсах щодо управління активами ТГ».
10 Червня, 2024 р., 12:39
Фонд громади Житомира у співпраці з Global Fund for Community Foundations відкриває другу хвилю з набору заявок для участі у проєкті «Інтеграційна програма для внутрішньо переміщених осіб Житомирської області».
04 Червня, 2024 р., 15:18
Подавати заявку можуть малі та середні підприємства, які працюють у сферах:
22 Травня, 2024 р., 12:12
Підтримуємо захисників та захисниць і створюємо більше можливостей для їх розвитку. Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» ініціювали освітньо-грантову програму для українських військових і другого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи.
21 Травня, 2024 р., 13:49
За підсумками цьогорічної восьмої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів та їхніх родин визначено 71 переможця, які отримають загалом 34 мільйони гривень на започаткування або розвиток власного бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.
10 Травня, 2024 р., 15:15
Для отримання грантів від держави за програмою «Переробка» виробники безпілотних літальних апаратів мають скористатися тими ж стандартними для всіх учасників програми механізмами подання заявок. А от умови участі в ній для підприємств, що виробляють БпЛА, будуть пільговими. Про це розповіла заступник Міністра економіки України Надія Бігун.
29 Квітня, 2024 р., 14:41
Громадські організації мають змогу взяти участь у грантовому конкурсі, котрий посилить спроможності громад надавати допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВНП). А також інформувати про її надання у партнерстві з організаціями громадянського суспільства. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку ООН (UNDP).