Запобігання корупції

У разі виявлення фактів вчинення корупційних правпорушень особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, телефонуйте на «Антикорупційні лінії прямого зв’язку» спеціально уповноважених суб’єктів, які безпосередньо здійснюють у межах своєї компетенції заходи щодо виявлення, припинення та розслідування корупційних правопорушень:

Назва спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції

Номери телефонів

Головне управління Національної поліції в Житомирській області

(0412) 40-74-53

(0412) 40-72-13

pg.npu@zt.npu.gov.ua

Національне антикорупційне бюро України

0-800-503-200

044-246-34-11

info@nabu.gov.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції України

044-200-06-91

044-200-06-40

info@nazk.gov.ua

Житомирська обласна прокуратура

(0412) 46-87-49

044-200-79-87

korrupcia.centr@gp.gov.ua

Додаткова інформація для інформування про виявлені факти корупції в органі виконавчої влади:

Назва установи: Житомирська районна державна адміністрація

Поштова адреса: 10003, м. Житомир, вул. Лесіф Українки, 1

Електронна адреса: corup@zhtrda.zht.gov.ua

"Гаряча лінія" голови РДА: (0412) 42-47-03

Адреса вебсайту: https://zhytomyrska-rda.gov.ua/

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації - головний спеціаліст із запобігання та виявлення корупції Анастасія Бідна

Електронна адреса: corup@zhtrda.zht.gov.ua

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗВЕРНЕННЯ-ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ

ПЛАН ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ НА 2024 РІК

Єдиний портал повідомлень викривачів

ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення

ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Про затвердження Плану заходів щодо запобігання та протидії корупції у Житомирській РДА на 2024 рік

Про затвердження Положення про впровадження механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

Про затвердження Порядку щодо організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень в новій редакції

Про організацію виконання Порядку вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

28 Травня, 2024 р., 14:45
Як мінімізувати корупційні ризики в діяльності місцевої влади? Яким чином попереджувати ризики корупції у містобудуванні, земельних відносинах чи управлінні комунальним майном?
23 Квітня, 2024 р., 14:16
Понад половина українських новобудов має судові процеси щодо земельних ділянок. Щоб українці могли самостійно перевіряти будівлі на законність та уникати проблем під час купівлі житла, команда Opendatabot запустила новий безоплатний проєкт «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».
26 Березня, 2024 р., 10:06
Кінець березня наближається досить стрімко, а з ним - і останній термін подачі електронної декларації державними службовцями та іншими особами, які зобовʼязані це робити.
12 Березня, 2024 р., 16:40
Хочете стати рушієм змін у своїй громаді та навчитися протидіяти корупції? Тоді освітній серіал «Антикорупційна робота в органах місцевого самоврядування» саме для вас!
11 Березня, 2024 р., 09:12
Полегшуємо подання декларації публічного службовця до Національного агентства запобігання корупції (НАЗК). Тепер не потрібно просити членів сім’ї шукати документи та стояти в чергах, щоб отримати довідки для заповнення декларації. Надсилайте запит у Дію та отримуйте інформацію за кілька кліків.
09 Лютого, 2024 р., 13:46
Учасники: організації громадянського суспільства, які мають досвід та спроможність надати консультативну, технічну та іншого виду допомогу територіальним громадам, місцевим організаціям громадянського суспільства у впровадженні інструментів протидії корупції, механізмів утвердження доброчесності та бюджетної прозорості.
28 Грудня, 2023 р., 09:47
В разі неправомірних дій при проведені перевірок об’єктів, надання дозвільної документації та платних послуг працівниками органу державного нагляду у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту, про відомі факти корупційного порушення ви також можете особисто або за допомогою поштового зв'язку повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області.
14 Грудня, 2023 р., 14:31
13 грудня 2023 року набрав чинності оновлений Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, у якому значно розширено коло посадовців, які обґрунтовано мають такі ризики.