Відділ з питань ветеранської політики

06 Травня, 2024 р., 08:52
Основна мета постанови: врегулювати питання організації діяльності структурних підрозділів, що займаються питаннями ветеранської політики регіонів, у сфері соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
03 Травня, 2024 р., 08:53
Ветерани та військовослужбовці можуть безоплатно отримати послуги зубопротезування у лікарнях. Уряд додатково виділив на цю програму 750 млн грн.
30 Квітня, 2024 р., 09:15
Український католицький університет у партнерстві з IT-компанією Eleks запустили безоплатний онлайн-курс для ветеранів «Повернення з війни: перші кроки в ІТ». Про це йдеться на сайті закладу.
29 Квітня, 2024 р., 16:04
Встигніть податися до 10 травня, аби надавати ще більше якісних послуг для ветеранів.
24 Квітня, 2024 р., 13:06
Відомості щодо професійного стандарту “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб” внесено до Реєстру кваліфікацій. Про це повідомив заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір.
22 Квітня, 2024 р., 15:45
Громадська організація Юридична сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів, Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”.
17 Квітня, 2024 р., 13:17
Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків.Розмір знижки залежить від статусу ветерана (учасник бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни чи учасник війни) і може становити від 50 до 100 % від вартості послуги.
16 Квітня, 2024 р., 11:51
За ініціативи Мінветеранів Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці.
15 Квітня, 2024 р., 12:10
На цьому Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук наголосила під час розширеного засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Чернівецькій ОВА.
10 Квітня, 2024 р., 15:04
Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).