Відділ з питань ветеранської політики

25 Липня, 2024 р., 13:54
Міністерство у справах ветеранів України оголошує конкурс з визначення загальнодержавних програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів війни, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2024 році.
19 Липня, 2024 р., 10:12
Формування та реалізація нової державної ветеранської політики є одним з головних пріоритетів Плану діяльності Уряду на 2024 рік. І ефективність цієї роботи залежить не лише від Міністерства у справах ветеранів, а й безпосередньо від органів місцевого самоврядування та лідерів громад.
17 Липня, 2024 р., 08:37
Платформа з працевлаштування Lobby X пропонує 3 місяці безкоштовного розміщення вакансій для бізнесу, заснованого ветеранами.
02 Липня, 2024 р., 16:18
Йдеться про електронну карту послуг для ветеранів війни, де зібрана інформація щодо організацій, які надають психологічну підтримку, медичну допомогу та інші послуги. Зокрема, з розвитку ветеранських об’єднань, підприємницьких ініціатив ветеранів тощо.
26 Червня, 2024 р., 09:36
Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс “Основи роботи з базами даних”, який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.
25 Червня, 2024 р., 12:36
Міністерство у справах ветеранів України відновлює конкурсні програми для громадських організацій (спілок та обʼєднань), що працюють із ветеранами та ветеранками.
19 Червня, 2024 р., 09:43
Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран.
17 Червня, 2024 р., 09:45
Маєте бізнес-ідею, але не знаєте, з чого почати її втілювати? Приєднуйтесь до національної освітньо-грантової програми «Траєкторія», та отримуйте нові знання і можливість залучити 100 000 гривень для розвитку вашого бізнесу!
14 Червня, 2024 р., 13:48
Пенсійний фонд України разом з Міністерством у справах ветеранів України реалізував експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни, а також їхнім родинам процес звернення за житловою пільгою. З червня спрощену заяву можна подати на вебпорталі електронних послуг Фонду.
14 Червня, 2024 р., 09:12
Українські ветерани, ветеранки та військовослужбовці отримали право на відшкодування державою вартості послуг із планової стоматологічної допомоги.