Відділ з питань ветеранської політики

19 Червня, 2024 р., 09:43
Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран.
17 Червня, 2024 р., 09:45
Маєте бізнес-ідею, але не знаєте, з чого почати її втілювати? Приєднуйтесь до національної освітньо-грантової програми «Траєкторія», та отримуйте нові знання і можливість залучити 100 000 гривень для розвитку вашого бізнесу!
14 Червня, 2024 р., 13:48
Пенсійний фонд України разом з Міністерством у справах ветеранів України реалізував експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни, а також їхнім родинам процес звернення за житловою пільгою. З червня спрощену заяву можна подати на вебпорталі електронних послуг Фонду.
14 Червня, 2024 р., 09:12
Українські ветерани, ветеранки та військовослужбовці отримали право на відшкодування державою вартості послуг із планової стоматологічної допомоги.
13 Червня, 2024 р., 15:15
Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України у рамках проєкту «Гаряча лінія кризової підтримки» надає ветеранам допомогу у двох напрямках:
10 Червня, 2024 р., 13:45
З першого дня від запуску е-Посвідчення ветерана у мобільному застосунку “Дія” команди Мінветеранів, Мінцифри, Дії та наших партнерів з ПРООН у режимі 24/7 опрацьовують запити, помилки та надають підтримку у реалізації цього проєкту.
05 Червня, 2024 р., 09:07
Використовувати е-Посвідчення можна для отримання пільг та компенсацій, передбачених чинним законодавством, зокрема:
03 Червня, 2024 р., 14:32
Мінветеранів перезапустило бренд для популяризації ветеранської продукції. Спростили умови участі, оновили документацію та удосконалили процес для учасників. Результат? Вже 31 підприємець приєднався до проєкту!
30 Травня, 2024 р., 09:52
Ветерани, ветеранки, військові, їхні дружини/чоловіки мають змогу отримати по 100 000 гривень для старту бізнесу або вдосконалення підприємницької ідеї.