Стоп шахрайство

11 Липня, 2024 р., 11:58
83% випадків шахрайства з платіжними картками в минулому році відбулися через мережу Інтернет. Шахраї з метою отримання інформації про паролі, платіжні картки, рахунки та інші персональні дані створюють шахрайські сайти та поширюють посилання на них в інтернеті.
09 Липня, 2024 р., 09:44
Згідно з даними кіберполіції, шахраї надсилають у месенджерах повідомлення з пропозиціями легкого заробітку. Схема полягає в нібито популяризації товарів на відомому маркетплейсі. Люди повинні купити певний товар і потім продати його на іншому сайті (сайті шахраїв).
03 Липня, 2024 р., 10:24
Аби не втрапити "на гачок" шахраїв, уважно перевіряйте сайти, на яких просять зазначити інформацію про платіжні картки, логіни та паролі від інтернет-банкінгу, соціальних мереж тощо. Шахраї можуть створювати сайти, схожі на сайти державних, банківських установ, міжнародних організацій, благодійних фондів, онлайн-магазинів.
27 Червня, 2024 р., 10:46
Йдеться про загальнодоступні мережі Wi-Fi, до яких можуть підключатися різні користувачі без необхідності вводити пароль або ідентифікувати себе. Зазвичай вони доступні в громадських місцях, наприклад, у кафе, готелях, аеропортах, торгових центрах, бібліотеках тощо.
10 Червня, 2024 р., 15:01
Шахраї, які вводять в оману родичів і близьких наших оборонців, активізували свою діяльність. Вони створюють фейкові сторінки в соцмережах, додають туди справжні фото з обмінів чи фото офіційних осіб, а часом і телефонують та починають у різний спосіб просити гроші.
06 Червня, 2024 р., 16:38
Шахраї можуть використовувати будь-які ситуації у своїх інтересах. Проблеми з енергопостачанням в Україні не є винятком.
29 Травня, 2024 р., 09:32
Кіберполіція України попереджає про нову шахрайську схему, яка полягає у розсиланні фейкових повідомлень про нібито грошові виплати для українців з Польщі.
23 Квітня, 2024 р., 11:47
Зловмисники розсилають українцям повідомлення у WhatsApp із закликом підтримати електронну петицію про присвоєння звання «Герой України» посмертно воїнам ЗСУ, зазначили у Держспецзв’язку.
10 Квітня, 2024 р., 11:35
Зловмисники створюють телеграм-канали, де виманюють особисті та банківські дані пенсіонерів від імені державних закладів, при цьому використовують символіку цих установ.
22 Лютого, 2024 р., 10:53
Увага! Невідомі особи, представляючись працівниками Пенсійного фонду України, просять у пенсіонерів – внутрішньо переміщених осіб (#ВПО), які мають пройти фізичну ідентифікацію, реквізити банківських карток.