Стоп шахрайство

23 Квітня, 2024 р., 11:47
Зловмисники розсилають українцям повідомлення у WhatsApp із закликом підтримати електронну петицію про присвоєння звання «Герой України» посмертно воїнам ЗСУ, зазначили у Держспецзв’язку.
10 Квітня, 2024 р., 11:35
Зловмисники створюють телеграм-канали, де виманюють особисті та банківські дані пенсіонерів від імені державних закладів, при цьому використовують символіку цих установ.
22 Лютого, 2024 р., 10:53
Увага! Невідомі особи, представляючись працівниками Пенсійного фонду України, просять у пенсіонерів – внутрішньо переміщених осіб (#ВПО), які мають пройти фізичну ідентифікацію, реквізити банківських карток.
21 Лютого, 2024 р., 10:45
Пропозиція отримати кошти від благодійників — одна з найпоширеніших схем ошуканців. Лише упродовж минулої доби двоє жительок Житомирського району, зареєструвавшись на сумнівних сайтах та вказавши конфіденційні дані банківських рахунків, замість обіцяної допомоги, отримали лише збитки.
14 Лютого, 2024 р., 10:35
Шахраї можуть пропонувати здати в оренду не тільки сторінку в соціальних мережах, а й акаунти на інших інтернет-ресурсах, наприклад, на сайті OLX.
06 Лютого, 2024 р., 11:15
Шахраї після отримання передоплати за неіснуючий товар намагаються привласнити всі кошти з рахунку покупця.
11 Січня, 2024 р., 09:44
Шахраї пропонують легкий заробіток в інтернеті. Не потрібно нічого робити, достатньо надіслати суму коштів і чекати на її подвоєння. Але чи справді все так?
05 Січня, 2024 р., 10:01
Кількість працівників, що виконують свої обов’язки в режимі дистанційної роботи, стрімко збільшується, а разом з цим зростає і кількість потенційних кіберзагроз. Одним з найбільш поширених та небезпечних видів онлайн-шахрайства є фішинг.
02 Січня, 2024 р., 12:06
Шахраї виманюють кошти в людей, які організовують благодійні збори на допомогу українським військовим. Зловмисники дізнаються номер телефону організаторів зборів, телефонують і представляються працівниками служби безпеки банку або відділу фінансового моніторингу банку та запитують звідки надходять кошти на рахунок.
20 Грудня, 2023 р., 11:29
Без мобільного телефону важко уявити сучасну людину. Мобільний телефон дозволяє, не виходячи з дому, зробити замовлення в онлайн-магазині, кафе, оплатити комунальні платежі, оформити соціальну допомогу, або замовити довідку тощо. Але, крім цього, телефон дає можливість шахраям ошукати громадян.