06 Лютого, 2024 р., 11:45
За грантовою програмою «Новий рівень» підприємці можуть отримати грант до 8 млн гривень на розвиток бізнесу. Обов'язкова умова — створення нових робочих місць, зокрема, отримувач зобов’язаний створити до 25 робочих місць.
02 Лютого, 2024 р., 11:58
Дізнаєтеся, як війна змінила роботу малих і середніх підприємств та чи планують компанії розширення й інвестиції — Європейська Бізнес Асоціація презентує результати Індексу настроїв малого бізнесу. Спікери розкажуть про заходи підтримки, які допоможуть малим підприємствам подолати виклики воєнного часу, а також:
22 Січня, 2024 р., 16:09
Для підтримки розвитку підприємництва у Житомирській області здійснено популяризацію діючих державних та міжнародних програм з підтримки бізнесу.
28 Грудня, 2023 р., 12:01
27 грудня 2023 р. Уряд прийняв постанову* про внесення змін до Порядків, які регулюють надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва.
27 Грудня, 2023 р., 15:32
Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» у партнерстві з Міністерством економіки України оголошує про початок нової грантової програми для середніх та великих підприємств.