Україна - ЄС

29 Квітня, 2024 р., 10:39
26 квітня на Міжнародному саміті міністрів соціальної політики в Києві відбувся окремий захід — Міжнародний діалог про втілення реформи системи догляду та підтримки дітей.
13 Квітня, 2024 р., 12:18
Під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові Україні відбулася панельна дискусія на тему «Європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад».
14 Березня, 2024 р., 09:51
Європейська інтеграція відкриває перед українськими громадами велику кількість міжнародних можливостей для співпраці в рамках європейських програм. На жаль, поки що багато вже наявних інструментів недовикористовуються через брак знань та спроможностей. Саме тому команда ініціативи Cities4Cities|United4Ukraine за підтримки SALAR International розробила тижневий онлайн-курс “Євроінтеграції для українських муніципалітетів”, який стартує 15 квітня.
11 Березня, 2024 р., 16:15
Європарламент підтримав створення законодавчої бази та прототипу гаманця ЄС. Тепер держави-учасники консорціуму, серед яких Україна, зобов’язані випустити свої національні гаманці ЄС протягом 24 місяців.
13 Лютого, 2024 р., 11:08
Прийняті Радою рішення та постанова роз’яснюють зобов’язання центральних депозитаріїв цінних паперів, що володіють замороженими активами і резервами Центробанку росії.
06 Лютого, 2024 р., 10:45
Це ще один важливий крок до затвердження ініціативи. У межах цього фінансового інструменту Україна отримає 50 млрд євро протягом чотирьох років.
27 Грудня, 2023 р., 12:30
Зокрема, Верховною Радою були ратифіковані надважливі угоди між Україною та Європейським Союзом, такі як: