Екологія

18 Липня, 2024 р., 11:38
Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ПП "Укрпалетсистем".
11 Липня, 2024 р., 09:43
Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» (КУ «Територіальний центр») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
10 Липня, 2024 р., 12:22
Як здійснювати закупівлі екологічно: на електронній платформі Prozorro зʼявився спеціальний розділ, який це пояснює, - повідомляють у Міністерстві захисту довкілля та природнитх ресурсів України.
05 Липня, 2024 р., 16:24
Департаментом екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації (далі - Департамент) проведено процедуру оцінки впливу на довкілля, розпочату ТОВ «Кам’яний регіон» (код ЄДРПОУ 33093705) щодо планованої діяльності - продовження промислової розробки Човновського родовища граніту (блоковий камінь), розташованого в 1 км північніше с. Човнова Житомирського р-ну Житомирської області на правому березі р. Ірша, із запровадженням нового технічного обладнання та устаткування.
27 Червня, 2024 р., 08:49
ТОВ "Брусилівські ковбаси" має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
26 Червня, 2024 р., 16:58
Два роки тому Міндовкілля запустило застосунок та вебресурс «ЕкоЗагроза», завдяки якому кожен може дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, ґрунту, води та іншу інформацію щодо нашого довкілля. Цим електронним додатком постійно користуються понад 55 тисяч українців, які також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали.
25 Червня, 2024 р., 12:15
Житомирська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» (Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для Житомирської дільниці.
24 Червня, 2024 р., 15:17
ТОВ "Петрол контракт" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.
19 Червня, 2024 р., 16:20
Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ "ПЛАСТІКЕР ВЕСТ"
19 Червня, 2024 р., 13:12
Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ "МОНОЛІТ".