Екологія

02 Травня, 2024 р., 12:29
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСС-КОРОСТИШІВСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА (ТОВ "АСС-КОРОСТИШІВСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА") має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
02 Травня, 2024 р., 12:24
Комунальне підприємство “Зеленбуд” Житомирської міської ради  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
02 Травня, 2024 р., 12:19
Житомирська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для Звягельської дільниці.
02 Травня, 2024 р., 12:15
Акціонерне товариство «Кварцсамоцвіти» (АТ «Кварцсамоцвіти») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для проммайданчику «Будівля адміністративно-побутового комбінату».
21 Квітня, 2024 р., 10:13
Багато видів риб протягом свого життя мають потребу мігрувати по акваторії водойм заради здобування їжі, розмноження, зимівлі. Є риби, які здійснюють міграції на сотні й навіть тисячі кілометрів. Саме такі види є найбільш вразливими від впливу людської діяльності.
17 Квітня, 2024 р., 15:56
ТОВ "Житомирський картонний комбінат інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.
17 Квітня, 2024 р., 13:43
Департаментом екології та природних ресурсів Житомирської ОВА проведено процедуру оцінки впливу на довкілля, розпочату ТОВ "Житомиркомунсервіс" щодо планової діяльності з будівництва мінігідроелектростанції на р. Тетерів в с. Дениші Житомирського району та її подальшої експлуатації.
17 Квітня, 2024 р., 12:54
Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕКОПРІНТ УКРАЇНА» (ТОВ «МЕКОПРІНТ УКРАЇНА») має намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.
15 Квітня, 2024 р., 13:21
На початку квітня в ході обстеження території в межах міста Житомира державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу в районі Соколовського кар’єру виявлено спалювання деревних решток впритул до лісового масиву.
15 Квітня, 2024 р., 12:24
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "Шадурівський габровий кар'єр" з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.