Екологія

29 Травня, 2024 р., 13:37
Фермерське господарство “СТАРТ” (ФГ "СТАРТ"; ідентифікаційний код з ЄДРПОУ: 13561929; юридична адреса та фактична адреси: 12627, Житомирська обл., Житомирський р-н, с.Водотиї, вул.Центральна, 1Б; тел.: (066) 975 21 20; електронна адреса: startbyx@ukr.net) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
28 Травня, 2024 р., 16:13
27 Травня, 2024 р., 14:23
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МС СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ" інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.
22 Травня, 2024 р., 11:30
Щогодини на Землі зникає 3 види живих організмів, тобто майже 30 тисяч на рік. Скорочення видів призводить до деградації екосистем і, врешті, погіршення умов життя.
16 Травня, 2024 р., 16:20
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності.
10 Травня, 2024 р., 08:20
02 Травня, 2024 р., 12:29
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСС-КОРОСТИШІВСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА (ТОВ "АСС-КОРОСТИШІВСЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА") має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
02 Травня, 2024 р., 12:24
Комунальне підприємство “Зеленбуд” Житомирської міської ради  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
02 Травня, 2024 р., 12:19
Житомирська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для Звягельської дільниці.
02 Травня, 2024 р., 12:15
Акціонерне товариство «Кварцсамоцвіти» (АТ «Кварцсамоцвіти») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для проммайданчику «Будівля адміністративно-побутового комбінату».