Прозорість та підзвітність

08 Травня, 2024 р., 17:53
Сьогодні, 8 травня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Житомирській районній військовій адміністрації.
07 Травня, 2024 р., 15:37
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує моніторинг та аналіз тендерних закупівель, зокрема у квітні поточного року на території Житомирської області було оголошено понад 50 публічних закупівель.
01 Травня, 2024 р., 11:35
Один з найбільш відкритих і прозорих у своїй діяльності парламентських Комітетів – Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування продовжує працювати з громадами в регіонах. Цього разу – в Житомирській області, де зосередив увагу на темі прозорості місцевого самоврядування як невід’ємній складовій реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
29 Квітня, 2024 р., 15:53
Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.
28 Квітня, 2024 р., 10:06
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
25 Квітня, 2024 р., 17:16
Публічна участь та взаємодія з громадськістю є ключовими складовими впровадження принципів прозорості та відкритості у державному управлінні.
24 Квітня, 2024 р., 16:47
Робоча група «Прозорість та підзвітність» продовжує аналізувати закупівлі на Житомирщині. Цього разу робочою групою проаналізовано реалізацію 7 об’єктів в рамках програми з відновлення України за кошти Європейського інвестиційного банку. Зокрема це будівництво дитячого садка у с. Високе, капітальний ремонт Малинівського ліцею та Малинського ліцею № 2, реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги в Житомирській лікарні №2, капітальний ремонт Ружинської гімназії, реконструкцію інфекційного відділення у с. Гуйва та будівництво хірургічного корпусу у м. Звягелі.
21 Квітня, 2024 р., 10:17
19 Квітня, 2024 р., 16:04
Під час брифінгу йшлося про тендерні закупівлі, які пов’язані з закладами освіти та охорони здоров’я.