Прозорість та підзвітність

24 Липня, 2024 р., 15:23
В Україні процедури закупівлі переважно здійснюються в електронній формі через систему Prozorro, яка покликана забезпечити мінімізацію корупційних схем та визнана однією з кращих у світових рейтингах прозорості публічних закупівель.
24 Липня, 2024 р., 11:44
Як повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації продовжує моніторинг та аналіз закупівель, що проводяться на території області.
23 Липня, 2024 р., 12:54
Прозорість і підзвітність є фундаментальними принципами, що лежать в основі демократичного суспільства та належного врядування.
10 Липня, 2024 р., 16:26
В умовах воєнного стану питання раціонального та ефективного використання бюджетних коштів особливо актуальне. Робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській РВА продовжує аналіз оголошених суб’єктами господарювання Житомирського району тендерних закупівель. Наразі проведено моніторинг закупівель на електронній платформі  Prozorro щодо 30 громад.
10 Липня, 2024 р., 10:53
Робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації продовжує аналізувати закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області. Від початку липня через систему Prozzoro було проаналізовано 9 договорів, що стосуються облаштування та реконструкції укриттів у навчальних закладах області.
09 Липня, 2024 р., 15:21
Уряд України вніс зміни до правил проведення публічних закупівель. Про це повідомляє Міністерство економіки України. Зміни спрямовані на підвищення безпеки учасників торгів, зменшення можливостей для зловживань з боку замовників та розширення переліку підстав для закупівель без проведення відкритих торгів. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 05 липня 2024 року.
07 Червня, 2024 р., 08:52
В рамках Програми з відновлення України наразі в Житомирській області тривають будівельні роботи на п’яти об’єктах медичних закладів, з яких чотири у місті Житомир.
23 Травня, 2024 р., 11:10
На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було розглянуто публічну закупівлю щодо якої Держаудитслужбою булу оголошено моніторингові процедури в квітні 2024 року.
21 Травня, 2024 р., 12:01
Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».