Прозорість та підзвітність

23 Травня, 2024 р., 11:10
На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» було розглянуто публічну закупівлю щодо якої Держаудитслужбою булу оголошено моніторингові процедури в квітні 2024 року.
21 Травня, 2024 р., 12:01
Понад половина українських новобудов мають судові процеси щодо земельних ділянок. Перевірити житлові комплекси можна за допомогою сервісу «Опендатабот. Корупційні ризики новобудов».
17 Травня, 2024 р., 16:47
Продовжує свою діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА. Фахівці проводять моніторинг закупівель, які проводять громади, установи та заклади області.
13 Травня, 2024 р., 14:47
13 травня 2024 року Президент України підписав Закон №3590-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування» (законопроєкт №6401).
12 Травня, 2024 р., 18:13
На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.
09 Травня, 2024 р., 14:42
Під час брифінгу йшлося про аналіз оголошених закупівель двох медичних закладів – обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського та міської лікарні №2 ім.Павлусенка. Загальна сума закупівель становить майже 32 мільйони гривень.
08 Травня, 2024 р., 17:53
Сьогодні, 8 травня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Житомирській районній військовій адміністрації.
07 Травня, 2024 р., 15:37
Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує моніторинг та аналіз тендерних закупівель, зокрема у квітні поточного року на території Житомирської області було оголошено понад 50 публічних закупівель.
01 Травня, 2024 р., 11:35
Один з найбільш відкритих і прозорих у своїй діяльності парламентських Комітетів – Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування продовжує працювати з громадами в регіонах. Цього разу – в Житомирській області, де зосередив увагу на темі прозорості місцевого самоврядування як невід’ємній складовій реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
29 Квітня, 2024 р., 15:53
Відтепер українській бізнес може подати заявку на отримання компенсації від держави за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за третій місяць роботи. А при працевлаштуванні ВПО з інвалідністю – також за четвертий-шостий.