07 Травня, 2024 р., 12:32
Основний період реєстрації триватиме з 7 до 29 травня включно, а з 17 до 21 червня буде додатковий період для тих, хто не зміг зареєструватися в основний, - інформує Міносвіти. Реєстрацію на ЄВІ або ЄФВВ проводять приймальні комісії ЗВО (як особисто, так і дистанційно).
06 Травня, 2024 р., 10:23
Під час брифінгу йшлося про оприлюднений Міністерством освіти і науки України Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році. Затверджений наказом від 06 березня 2024 року № 266 документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.
29 Квітня, 2024 р., 15:05
Диплом чи атестат не відображається в застосунку Дія?
22 Квітня, 2024 р., 13:17
Кожна дитина має конституційне право на освіту. І щоб забезпечити рівні права у здобутті освіти, у групах або класах може працювати асистент вихователя / вчителя. Це педагогічний працівник, якого призначає керівник закладу освіти. Асистент допомагає вихователю або вчителю організовувати інклюзивне освітнє середовище.
09 Квітня, 2024 р., 15:24
Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 11 квітня включно. Цьогоріч НМТ буде проведений також поза межами України. Тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ) за кордоном створять у 57 містах 32 країн.
01 Квітня, 2024 р., 09:30
З 2027 року в Україні почнеться реалізація реформи профільної середньої освіти. Учні зможуть обирати напрям навчання, курси та предмети, а школи проводитимуть якісну профорієнтаційну роботу та будуть відгукуватися на потреби учнівства в тих чи тих курсах.
22 Березня, 2024 р., 12:15
Виїхали за кордон і забули диплом вдома? Тепер це не проблема. Одні з найочікуваніших документів завжди з вами — в Дії.
15 Березня, 2024 р., 10:25
В Україні запускають ініціативу «Шкільний урок волонтерства», яка покликана надихнути підлітків займатися волонтерською діяльністю. В школах пройдуть 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені волонтери/активісти/вчителі розкажуть, що таке волонтерство та поділяться інструментами, які допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.
13 Березня, 2024 р., 12:15
14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.
11 Березня, 2024 р., 11:48
Вступники на бакалаврат на основі НРК5 можуть додатково скласти фахове вступне випробування, яке впливатиме на їхній конкурсний бал. Про це йдеться в наказі МОН № 231 від 23. 02. 2024 року.