17 Червня, 2024 р., 11:01
Раніше школи не мали чітких шкал відповідності українських і закордонних оцінок. Тепер же робота вчителів дещо полегшиться, а батьки та учні будуть спокійні за свої результати!
07 Червня, 2024 р., 12:45
Під час брифінгу йшлося про оновлення, пов’язані із наявною воєнно-політичною ситуацією в країні, основні етапи вступної кампанії та важливі деталі вступу у вищі навчальні заклади.
27 Травня, 2024 р., 13:39
Результати ЄВІ будуть одними з ключових показників того, що вступники мають високий рівень знань, необхідних компетентностей та навичок для продовження навчання в аспірантурі.
21 Травня, 2024 р., 15:01
Система освіти України продовжує функціонувати в умовах повномасштабної війни. росія й надалі завдає ударів по критичній інфраструктурі нашої країни, що призводить до обмежень у використанні енергоресурсів на всій території України. Це впливає на безпеку всіх учасників освітнього процесу і на заклади освіти.
07 Травня, 2024 р., 12:32
Основний період реєстрації триватиме з 7 до 29 травня включно, а з 17 до 21 червня буде додатковий період для тих, хто не зміг зареєструватися в основний, - інформує Міносвіти. Реєстрацію на ЄВІ або ЄФВВ проводять приймальні комісії ЗВО (як особисто, так і дистанційно).
06 Травня, 2024 р., 10:23
Під час брифінгу йшлося про оприлюднений Міністерством освіти і науки України Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році. Затверджений наказом від 06 березня 2024 року № 266 документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.
29 Квітня, 2024 р., 15:05
Диплом чи атестат не відображається в застосунку Дія?
22 Квітня, 2024 р., 13:17
Кожна дитина має конституційне право на освіту. І щоб забезпечити рівні права у здобутті освіти, у групах або класах може працювати асистент вихователя / вчителя. Це педагогічний працівник, якого призначає керівник закладу освіти. Асистент допомагає вихователю або вчителю організовувати інклюзивне освітнє середовище.
09 Квітня, 2024 р., 15:24
Нагадуємо, що реєстрація триватиме до 11 квітня включно. Цьогоріч НМТ буде проведений також поза межами України. Тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ) за кордоном створять у 57 містах 32 країн.
01 Квітня, 2024 р., 09:30
З 2027 року в Україні почнеться реалізація реформи профільної середньої освіти. Учні зможуть обирати напрям навчання, курси та предмети, а школи проводитимуть якісну профорієнтаційну роботу та будуть відгукуватися на потреби учнівства в тих чи тих курсах.