24 Липня, 2024 р., 10:46
Цьогоріч навчальний рік стартує 2 вересня. Фініш — 30 червня 2025 року, - повідомляють у Міністерстві освіти і науки  України.
19 Липня, 2024 р., 15:11
Це стосується вступу на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямувань. Йдеться саме про вступників на основі ПЗСО та НРК5, - інформує Міністерство освіти України.
12 Липня, 2024 р., 15:44
Цього тижня, в межах співпраці Житомирської районної військової адміністрації та Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну», з ініціативи  відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА на базі відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради відбулася зустріч психологів, соціальних педагогів, заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Коростишівської, Попільнянської та Брусилівської громад із представниками фонду.
09 Липня, 2024 р., 13:57
10 липня о 18:00 закінчується реєстрація на вступні випробування на бюджет та контракт на бакалаврат, - повідомляють у МОН. До 25 липня можна буде зареєструватися лише на контракт.
08 Липня, 2024 р., 15:14
Нинішнього року випускники закладів загальної середньої освіти Житомирського району продемонстрували високі результати зі складання національного мультипредметного тесту (НМТ) та досягли найвищого можливого балу з різних предметів – 200.
03 Липня, 2024 р., 11:17
Реєстрація на вступні випробування для майбутніх бакалаврів стартувала, - повідомляють у МОН.
02 Липня, 2024 р., 10:49
Сама реєстрація відбувається на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/
28 Червня, 2024 р., 12:59
Вже другий рік поспіль вступники до закладів профтехосвіти можуть подавати заяви на вступ онлайн. Для цього потрібно зареєструвати електронний кабінет на сайті vstup.edbo.gov.ua та подати електронні заяви, - інформують у МОН.
25 Червня, 2024 р., 14:06
Розпочала роботу консультативна телефонна "гаряча лінія" МОН та чат-бот для запитань про вступ 2024. Якщо ви маєте запитання – звертайтеся на "гарячу лінію" МОН за номером 0 (800) 50-45-70, або пишіть на пошту – vstup2024@mon.gov.ua.
17 Червня, 2024 р., 11:01
Раніше школи не мали чітких шкал відповідності українських і закордонних оцінок. Тепер же робота вчителів дещо полегшиться, а батьки та учні будуть спокійні за свої результати!