Юридичний відділ

26 Червня, 2024 р., 15:37
Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.
20 Червня, 2024 р., 16:22
Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” допомога по тимчасовій непрацездатності виплачується застрахованим особам у розмірі 50%, 60%, 70% та 100% середньої заробітної плати (доходу).
13 Червня, 2024 р., 09:35
​​Прізвище дитині присвоюється під час державної реєстрації народження органами державної реєстрації актів цивільного стану.
12 Червня, 2024 р., 14:01
На порталі Дія запущено нову комплексну послугу е-Підприємець, яка створена для спрощення ведення бізнесу. Відтепер можна оформити онлайн необхідні послуги для ведення бізнесу за однією заявою за 15-40 хв.
31 Травня, 2024 р., 16:32
На сьогодні, зважаючи на соціально-економічну ситуацію в країні внаслідок збройної агресії російської федерації, дедалі актуальнішим стає питання укладення договору довічного утримання. Оформлення такого правочину є одним зі шляхів розв'язання питання отримання належного рівня матеріального забезпечення самотніми особами, особливо похилого віку, та належного догляду за ними.
22 Травня, 2024 р., 10:38
Відповідно до статті 29 Закону України від 23.09.1999 № 1105-XIV “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування“ страхуванню від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, підлягають особи:
16 Травня, 2024 р., 11:12
Особиста приватна власність – це майно, яке належить лише одному із подружжя, і на яке не поширюється сімейно-правовий принцип спільності майна подружжя. Відповідно до Цивільного кодексу України кожен власник користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Він має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.
13 Травня, 2024 р., 11:02
Окупаційна влада на тимчасово окупованих територіях Донецької, Запорізької, Луганської, Херсонської областей повідомила власникам житла про необхідність його реєстрації у «Єдиному державному реєстрі нерухомості» рф. Про це йдеться на сайті Центру прав людини ZMINA.
22 Квітня, 2024 р., 11:03
Якщо трудова книжка втрачена чи в ній бракує записів про трудову діяльність, є інші способи підтвердити те, що людина справді працювала. У цій статті розбираємо способи підтвердження стажу, коли є письмові докази, є свідки, якщо підприємство на непідконтрольних Уряду України територіях, якщо людина вела селянське господарство чи була ФОП і платила страхові внески і якщо працювала, поки була засуджена. Та коли доведеться звертатися до суду.
18 Квітня, 2024 р., 12:10
Велика кількість рекламних оголошень у всіх медіа та на майданчиках соціальних мереж належить до медичної сфери. З огляду на це варто нагадати споживачам та суб’єктам господарювання про законодавчі вимоги до неї.