Звернення громадян

Прийом звернень, пропозицій (зауважень), заяв (клопотань) і скарг громадян проводиться Відділом документообігу, звернень громадян та контролю апарату райдержадміністрації:

• надіслане поштою на адресу: 10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1;
  • надане безпосередньо до Відділу документообігу, звернень громадян та контролю апарату райдержадміністрації особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, каб. 212.

Подати звернення також можна такими шляхами:

• викладене усно та письмово на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації відповідно до графіку особистого прийому;
  • надіслане електронне звернення у спосіб:

а) надіслати звернення  на електронну пошту: rda@zhtrda.zht.gov.ua

б) заповнити Форму для зворотнього зв'язку розміщену на головній сторінці веб-сайту райдержадміністраці.

в) написавши "Звернення до посадовця" на головній сторінці сайту райдержадміністрації.

Зразки написання заяв

enlightened Інформаційні довідки щодо організації роботи зі зверненнями громадян

Законодавство

Закон України "Про доступ до публічної інформації"