Начальник служби – Присяжнюк Ольга Олександрівна

Кошти  на функціонування сім'ї патронатного вихователя

Як держава підтримує патронат в Україні?

29 Квітня, 2024 р., 15:38
Згідно з законом зараз майбутні усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, патронатні вихователі мають обов’язково надати державі висновок про стан здоров’я. Це загальноприйнята і правильна норма, адже держава має пересвідчитись, що людина зможе подбати про дитину.
26 Квітня, 2024 р., 13:29
Україна стикається зі складною проблемою - багато дітей потрапляють під опіку держави через різні негативні обставини. Сирітство та соціальна вразливість залишають їх без стабільності та любові, які так необхідні на їхньому шляху до дорослого життя. Але є рішення, яке може змінити життя цих дітей - стати патронатними вихователями.
24 Квітня, 2024 р., 08:40
Йдеться про ті прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів (піклувальників), до яких були влаштовані двоє та більше дітей віком до 18 років, що на момент звернення перебувають за межами України. Про це повідомила організація «СОС Дитячі Містечка».
23 Квітня, 2024 р., 09:02
Дитячі будинки сімейного типу, батьки-вихователі яких є ВПО, мають можливість отримати фінансову допомогу на оренду житла. У рамках програми від СОС Дитячі Містечка Україна допомога буде виплачуватись родинам до грудня 2024 року включно, залежно від кількості дітей, які влаштовані у ДБСТ.
16 Квітня, 2024 р., 10:00
Допомога при народженні дитини в Україні становить 41 280 гривень. Одноразово виплачується 10 320 гривень, а решта суми – по 860 гривень протягом 36 місяців. Детальніше про те, куди звертатися, щоб отримати гроші, та які документи необхідні – в інфографіці.
11 Квітня, 2024 р., 14:52
Сьогодні, 11 квітня, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.
29 Березня, 2024 р., 15:07
Сьогодні, 29 березня, за ініціативи служби у справах дітей Житомирської ОВА у стінах Житомирської районної військової адміністрації відбулася розширена нарада-семінар на тему: «Патронат над дитиною як складова системи захисту прав дитини в громаді». Участь у заході взяли начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк, його перший заступник Сергій Кириченко, начальник служби у справах дітей Житомирської ОВА Ганна Лужко, керівники служб у справах дітей, голови громад району, представники Житомирської  філії  ЖОЦЗ, Житомирського обласного центру соціальних служб.
28 Березня, 2024 р., 14:43
У Житомирському районі тривають заходи щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі. З цією метою сьогодні, 28 березня, спеціалісти служби у справах дітей Житомирської РВА спільно з колегами із Курненської сільської та Пулинської селищної рад, консультантом роботодавця Пулинського відділу Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості провели зустріч з незайнятими  громадянами, які перебувають на обліку у згаданому вище відділі ЖФ ЖОЦЗ.
24 Березня, 2024 р., 09:00
22 березня, уряд ухвалив зміни до нормативно-правової бази, які допоможуть дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, менше чекати на свої нові родини.
22 Березня, 2024 р., 15:52
З початку повномасштабної війни щороку близько 4 тис. дітей залишаються без батьківського піклування. Працюємо над тим, щоби діти виховувалися у родинах, а не в інтернатах чи інших закладах, і тому запроваджуємо новий вид соціальної допомоги для сімей, які тимчасово влаштовують до себе дитину.