Начальник служби – Присяжнюк Ольга Олександрівна

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Кошти  на функціонування сім'ї патронатного вихователя

Як держава підтримує патронат в Україні?

01 Липня, 2024 р., 12:17
Про створення Ради оголосила Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович на зустрічі з прийомними батьками і батьками-вихователями.
19 Червня, 2024 р., 14:28
Дітям щодня потрібна любов і сімейна турбота. На жаль, багато дітей залишаються без родин, які могли б забезпечити їм ці базові, життєво важливі потреби.
10 Червня, 2024 р., 09:10
У зв'язку з воєнним станом в Україні, Уряд розширив дію програми "Муніципальна няня" та спростив умови отримання компенсації для деяких категорій громадян.
03 Червня, 2024 р., 09:16
Діти, які зростають у родинному теплі, не повинні почуватись “у дитбудинку”. Мінсоцполітики пропонує позбутися терміну “дитячий будинок сімейного типу” (“ДБСТ”). Відповідні зміни у законодавстві Уряд сьогодні виніс на розгляд Верховної Ради.
30 Травня, 2024 р., 09:13
Допомога «Дитина не одна» призначається на дітей, які залишилися без батьківського піклування, але ще не набули відповідного статусу і влаштовані у сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу.
28 Травня, 2024 р., 14:05
Це стало результатом роботи Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
15 Травня, 2024 р., 14:05
Родина – те, що створює нас, і те, що створюємо ми. Те, що найбільше хвилює та водночас дає найбільше сил. Те, що ми захищаємо – зараз і завжди. І те, що боронить нас – завжди й особливо зараз. Добре, коли родина є в дорослого. Але обов’язково вона повинна бути в дитини, щоб з ранніх років і на все життя дати досвід любові та захищеності.
13 Травня, 2024 р., 10:29
«КРИЧИ-БІЖИ-РОЗКАЖИ» – просте правило, яке ми часто повторюємо у своїх матеріалах. Що воно означає?
29 Квітня, 2024 р., 15:38
Згідно з законом зараз майбутні усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, патронатні вихователі мають обов’язково надати державі висновок про стан здоров’я. Це загальноприйнята і правильна норма, адже держава має пересвідчитись, що людина зможе подбати про дитину.
26 Квітня, 2024 р., 13:29
Україна стикається зі складною проблемою - багато дітей потрапляють під опіку держави через різні негативні обставини. Сирітство та соціальна вразливість залишають їх без стабільності та любові, які так необхідні на їхньому шляху до дорослого життя. Але є рішення, яке може змінити життя цих дітей - стати патронатними вихователями.