Бербар’єрність

04 Вересня, 2024 р., 13:00
Майже у кожній вакансії серед вимог щодо працевлаштування вказується рівень досвіду. І навіть коли достатньо всього кількох місяців – перед молодим спеціалістом, який щойно закінчив університет, постає питання: як потрапити на роботу, щоб отримати попередній досвід, якщо для цього вже необхідно його мати?
03 Вересня, 2024 р., 11:15
Епілепсія — одне з найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань. Через воєнні дії кількість тригерів для нападу збільшується. Наприклад, ними можуть стати різкі та гучні звуки, яскраве та миготливе світло, стрес тощо.
02 Вересня, 2024 р., 13:55
Очікування близької людини з фронту — це надзвичайно складне завдання. Страх втрати, постійна тривога, які накопичуються з часом, можуть сформувати травматичний досвід і для тих, хто чекає. Коли ж нарешті ветеран повертається додому, часто виявляється, що його «війна» ще не закінчена. Період адаптації до мирного життя може бути тривалим і складним, але сім’я здатна полегшити цей процес, якщо заздалегідь підготується та опанує основні правила взаємодії.
28 Серпня, 2024 р., 16:37
Зараз в Україні понад 300 тисяч людей, які мають статус інвалідності. За час повномасштабної війни їх кількість зросла на 10% — ветерани, українці, які отримували поранення через російські обстріли. Тож зараз бізнесам особливо важливо  впроваджувати інклюзивні практики й забезпечувати рівні можливості для всіх співробітників.
26 Серпня, 2024 р., 11:56
Звільненими особами вважаються військові та цивільні люди, щодо яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, що підтверджено відповідною довідкою. Вони мають право на звільнення з військової служби або додаткову відпустку, матеріальну допомогу, звільнення від сплати по кредитах, безоплатну правничу допомогу тощо.
22 Серпня, 2024 р., 09:47
У сучасному українському суспільстві безбар’єрність стає новою, значущою цінністю, яку підтримує все більше людей. Центр соціальних змін і поведінкової економіки поділився даними, що відображають зміну ставлення українців до цього важливого питання та сприяють формуванню нових суспільних норм.
16 Серпня, 2024 р., 16:30
Представникам органів влади, місцевого самоврядування, фахівцям усіх рівнів важливо розуміти, як будувати відносини з ветеранською спільнотою, щоб подолати недовіру та усунути передумови конфліктних ситуацій.
15 Серпня, 2024 р., 10:50
Цифровізація соціальних послуг дозволяє оформлювати виплати одиноким матерям чи батькам онлайн за допомогою Порталу Дія.
14 Серпня, 2024 р., 10:09
Скористайтеся інструментами та порадами з освітніх серіалів, симуляторів, гайдів, що були розроблені в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», щоб наблизити країну до безбар’єрності:
12 Серпня, 2024 р., 12:18
Освітня безбар'єрність — це створення рівних можливостей та вільного доступу до освіти, а також здобуття іншої професії, підвищення кваліфікації та опанування додаткових компетентностей.