Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, та ВПО

29 Лютого, 2024 р., 12:43
Сьогодні вранці на Житомирщину прибув черговий евакуаційний потяг. Цього разу  до відносно безпечного регіону приїхали 52 переселенці, які у пошуках порятунку від війни змушені були покинути свої домівки на Донеччині.
21 Лютого, 2024 р., 10:15
Якщо ви ВПО, перемістилися до 24 лютого 2022 року та отримуєте пенсію в АТ «Ощадбанк», встигніть пройти ідентифікацію! Це можна зробити навіть за допомогою відеозв'язку.
20 Лютого, 2024 р., 09:24
Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.
29 Січня, 2024 р., 14:53
Йдеться, зокрема, і про українців, які повертаються з-за кордону, ще не встигли працевлаштуватися в Україні й не мають джерел доходів.
16 Січня, 2024 р., 12:40
Стратегія державної політики щодо внутрішнього переміщення прийнята минулого року та охоплює період до 2025 року.
05 Січня, 2024 р., 16:51
Сьогодні Кабмін вніс зміни до Постанови від 29.04.2022 № 495, якою затверджено Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
28 Грудня, 2023 р., 10:22
Уряд збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Таке рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 27 грудня.
14 Грудня, 2023 р., 11:49
Нещодавно уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону.