Кривонос Сергій Валерійович

Дата: 12.12.2023 14:14

Керівник апарату Житомирської районної державної адміністрації

Кривонос Сергій Валерійович працює керівником апарату Житомирської районної державної адміністрації з 06.09.2023.

Народився:

24 липня 1994 року в смт Чуднів Житомирської області.

Освіта:

Повна вища, у 2017 році закінчив Житомирський державний технологічний університет за напрямком підготовки “Гірництво”, професійна кваліфікація – інженер з гірничих робіт.

Працював:

2017 – 2020 рр. – геодезист 2 категорії відділу інженерних вишукувань в проєктному інституті “НДІпроектреконструкція”;

2021 – 2022 рр. – головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку утримання розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та інфраструктури Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА;

2022 – 2023 рр. – головний спеціаліст відділу експлуатаційного утримання доріг та безпеки дорожнього руху управління розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та інфраструктури Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА.