У Черняхівській територіальній громаді відбулася церемонія вручення високих державних нагород

Дата: 21.12.2023 14:57

Сьогодні, 21 грудня, у Черняхівській територіальній громаді відбулася церемонія вручення високих державних нагород.

Заступник начальника Житомирської  РВА В’ячеслав Авраменко разом із Черняхівським селищним головою Наталією Ревчук та заступником начальника 9 відділу Житомирського РТЦК та СП Іваном Войтовичем передали родинам трьох полеглих захисників України ордени  «За мужність» ІІІ ступеня.

Старший солдат Андрій Корнійчук був учасником АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення  знову став на захист України. Життя 33-річного Героя обірвалось 31 грудня торік. Нагороду отримали батьки, дружина і син полеглого Героя.

Віталій Сухий  разом зі своїм старшим братом пішов боронити Батьківщину попри те, що строкової служби раніше не проходив. 15 лютого 2023 року в районі населеного пункту Гряниківка Куп'янського району Харківської області солдат  загинув як Герой.  Нагороду отримали батьки бійця, якому назавжди залишиться 27 років.

Сергій Давидюк  був мобілізований 01 травня 2022 року. На жаль, внаслідок артилерійського обстрілу біля м. Соледар 13 січня ц. р. 36-річний захисник загинув. Нагороду вручили дружині і дітям загиблого воїна.

Крім того, почесну відзнаку – нагрудний знак «За зразкову службу» отримав військовослужбовець Володимир Король. Раніше учасника бойових дій було нагороджено також відзнакою Президента України «За оборону України», медаллю Міністерства оборони «За поранення (важке)» та медаллю «Ветеран війни – учасник бойових дій».

Дякуємо за захист усім, хто в строю!

Вічна пам’ять військовим, які боролися за свою державу, за  націю вільних і незламних українців!