Комітет правоохоронної діяльності рекомендує прийняти два законопроекти в сфері інформаційної комунікації

Дата: 22.12.2023 10:35

Про це інформує Верховна Рада України. Зокрема, в повідомленні йдеться:

Комітет на позачерговому засіданні розглянув проект Закону щодо встановлення кримінальної відповідальності за несанкціоноване втручання, збут або розповсюдження інформації, що оброблюється в публічних електронних реєстрах і посилення кримінальної відповідальності під час дії воєнного стану за кримінальні правопорушення у сфері використання інформаційно-комунікаційних систем №10242.

За результатами розгляду Комітет вирішив рекомендувати Парламенту прийняти законопроект за основу та в цілому.

Також було розглянуто проект Закону щодо встановлення відповідальності за електронно-комунікаційне шахрайство №10190.

Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу.