Юрій Тарасюк взяв участь у роботі 26 сесії Житомирської районної ради

Дата: 22.12.2023 16:01

Сьогодні, 22 грудня, під головуванням заступника голови Житомирської районної ради Володимира Палія відбулася остання у поточному році, 26 сесія районної ради восьмого скликання. Участь у її роботі  взяв начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк.

Упродовж пленарної частини сесії депутати розглянули понад 20 питань порядку денного та ухвалили  важливі для району рішення. Серед основних – затвердження районного бюджету на 2024 рік, ухвалення Програми забезпечення здійснення Житомирською райдержадміністрацією повноважень, визначених законами України та делегованх районною радою  на 2024 рік, затвердження програми фінансової підтримки управління соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації на наступний рік.  Крім того, ухвалили низку рішень, спрямованих на підвищення ефективності управління об'єктами комунальної власності.

Очільник ЖРВА Юрій Тарасюк привітав депутатський корпус з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував за співпрацю  і тісну взаємодію з районною військовою адміністрацією, за плідну і конструктивну роботу на благо району, задля Перемоги України.