Вітання начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка з Новим 2024 роком!

Дата: 31.12.2023 15:00

Дорогі земляки – жителі Житомирського району!

🕛 Лічені години залишаються до старту Нового, 2024 року. Рік, що відходить в історію, – це другий рік нечуваних випробувань, які випали на долю української держави, кожного з нас.

💙 Підбиваючи підсумки прожитих 365 днів в умовах збройного протистояння широкомасштабній агресії росії, хочу висловити слова глибокої вдячності мужнім захисникам і захисницям на передовій, бійцям територіальної оборони – за їхню віддану службу, волонтерам, працівникам підприємств, установ та організацій району – за невтомну працю задля майбутньої перемоги, яку наближаємо усі разом.

💛 Ми згуртувалися, ми вистояли! Ми робили все для того, щоб безперебійно працювали об’єкти критичної інфраструктури, тримався на плаву бізнес, було безпечним освітнє середовище, простягнули руку допомоги вимушеним переселенцям, які знайшли прихисток від війни на території нашого району. І мало не щодня оплакували та проводжали у вічність Героїв, які поверталися додому «на щиті»…

❄️ Ми не знаємо достеменно, що принесе нам новий рік, але свято віримо у те, що 2024-й стане переможним, возз’єднає родини, поверне спокій і затишок у наші домівки. І життя кожного з нас нарешті наповниться мирними щоденними справами. Без повітряних тривог, комендантської години. Без горя і сліз.

👍 Щиро бажаю усім міцного здоров’я, витримки, життєвої наснаги, добра, міцності духу. З прийдешнім Новим роком!

начальник Житомирської районної
військової адміністрації