Вже 10 українських родин обміняли сертифікати єВідновлення на житло

Дата: 15.01.2024 10:00

Ці сім’ї отримали компенсації за знищене росіянами житло і вже придбали собі нерухомість у межах урядової програми єВідновлення. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

▪️Серед них – родини з Київщини та Донеччини, які обирали як квартири, так і житлові будинки.

▪️Кількість поданих та опрацьованих заяв постійно зростає. Також укладаються нові угоди купівлі-продажу.

▪️Наразі для постраждалих родин доступні послуги 677 нотаріусів, які можуть укладати угоди з використанням житлових сертифікатів. Інформацію про них можна переглянути за цим посиланням.

▪️Нагадаємо, щоб отримати житловий сертифікат, потрібно подати заяву про зруйноване майно через Дію або ЦНАП. Далі необхідно дочекатися комісію органу місцевого самоврядування, яка зафіксує цей факт. Після цього житловий сертифікат з відповідною інформацією відобразиться у вашому застосунку.

Мінреінтеграції