Нову освітню платформу випробовує Більковецький ліцей Коростишівської громади

Дата: 16.01.2024 16:03

У межах співпраці Житомирської районної військової адміністрації та проєкту нової освітньої платформи AR Book, у жовтні торік з нагоди  відзначення  Дня працівника освіти серед 76 закладів загальної середньої освіти Житомирського району відбувся розіграш піврічної підписки на безкоштовний доступ до платформи. Переможцем став Більковецький ліцей Коростишівської громади, де навчається 120 учнів.

За період застосування освітньої платформи AR Book, яка використовує доповнену реальність та 3D для збагачення й візуальної привабливості уроків, викладачі та учні ліцею відкрили для себе новий вимір навчання і його переваги. Відгуки освітян підкреслюють важливість інтерактивних інструментів у залученні учнів до занять та покращенні розуміння навчальних дисциплін.