#ТиЯк - «Пункт психологічних практик»: на Житомирщині психологи поліції продовжують реалізацію проєкту

Дата: 19.01.2024 10:21

18 січня поліцейські-психологи організували для колег із Коростишева інтерактивні заняття задля підвищення рівня обізнаності у питаннях ментального здоров’я в межах впровадження проєкту «Пункт психологічних практик». Подібні тренінги також проводяться й у рамках реалізації Всеукраїнської Програми ментального здоров'я «Ти як?», яку впроваджує перша леді України Олена Зеленська.

Метою цієї програми є зміцнення кадрового потенціалу та збереження психологічного здоров’я працівників, зменшення тривожних станів, покращення і стабілізація емоційного стану в умовах війни.

Психологи надавали поради, як захистити своє ментальне здоров’я. А на інтерактивному занятті фахівці представили поліцейським основні техніки, вправи та методи заспокоєння, які сприяють стабілізації психоемоційного стану в стресових ситуаціях.

Поліцейські відділу поліції №2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області поділилися ж своїми шляхами подолання стресу й тривог, а разом вони вчилися пом'якшувати вплив стресових факторів на організм людини.

За матеріалами сектору психологічного забезпечення ГУНП