До уваги представників медіа - VII Міжнародний форум "Креативна Україна

Дата: 04.03.2024 14:58

«Креативна Україна» — Rethinking. Culture: запрошуємо представників медіа взяти участь у VII Міжнародному форумі

Акредитація на захід закінчиться 18 березня о 12:00. Підтвердження та інформація про місце й час проведення форуму буде надіслана на електронну пошту напередодні заходу.

Форма для акредитації — за посиланням⬅️

🔹Протягом дня на двох сценах паралельно відбуватимуться панельні дискусії високого експертного та політичного рівня.

👉Захід збере урядовців, народних депутатів, українських та закордонних експертів, креативних підприємців, митців, журналістів, аби продемонструвати, як у горнилі війни переосмислюється і зароджується нова українська культура та креативні індустрії і який внесок вони роблять у боротьбу України.

Детальніше про форум🔗

📌Організаторами заходу є МКІП та Український центр культурних досліджень спільно з Design of Changes та Design4Ukraine у партнерстві з Групою Нафтогаз та Федерацією роботодавців нафтогазової галузі. Форум проходитиме за підтримки УКФ, Представництва ЄС в Україні та Офісу розвитку креативних індустрій при МКІП.