Звернення начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка з нагоди 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2024 08:00

9 березня – особлива дата для українців. Цього дня 210 років тому народився геніальний український поет, художник, прозаїк, мислитель, борець за волю народу Тарас Григорович Шевченко.

Недарма Великого Кобзаря український народ обрав співцем своєї історичної слави, виразником власних сподівань і прагнень. Адже з плином часу кожне його слово не тільки не втрачає актуальності, а є пророчим. «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» – ці полум’яні рядки надихають нинішніх Захисників протистояти скаженій російській навалі та вселяють віру в неминучу перемогу добра над злом, світла над пітьмою.

Тарас Шевченко був, є і назавжди залишиться знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури. Безсмертне слово Великого українця, який свій могутній талант присвятив українському народові, звучить в усіх куточках нашої планети і закликає нащадків бути чесними, милосердними, непримиренними до ворогів, щиро любити рідну Україну, як любив її сам Шевченко.

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Житомирської районної