Під час Великодніх свят закликаємо жителів Житомирського району дотримуватися правил пожежної безпеки

Дата: 02.05.2024 12:26

Шановні жителі Житомирського району, дорогі друзі!

Нагадуємо вам про необхідність бути обережними при користуванні відкритим вогнем у церковних спорудах, щоб уникнути можливості загоряння одягу чи інших предметів від запаленої свічки. Важливо тримати запалені свічки на безпечній відстані від одягу, сумок, кошиків та уникати допущення догорання свічки до маленького огарку, який може спричинити пожежу.

Коли ви віддаєте дітям запалену свічку, важливо стежити, щоб дитина тримала свічку на безпечній відстані від свого одягу та обличчя, і пояснити, що з нею не можна гратися. Ці заходи допоможуть уникнути травмування через відкритий вогонь.

Під час освячення пасок важливо врахувати, щоб запалена свічка не доторкалася поліетилену або кошика.

Напередодні та під час Великодніх свят багато вірян відвідують кладовища. Важливо пам'ятати, що штучна атрибутика з пластику, така як вінки та квіти, часто може стати причиною пожеж на кладовищах, оскільки швидко загоряються від запаленої свічки. Свічки зі скляним корпусом та металевими ковпачками не розтоплюються, тому використання таких підставок для свічок допоможе запобігти пожежі.

Якщо ви стали свідком пожежі, негайно повідомте про це до Служби порятунку за номером 101!