Юрій Тарасюк взяв участь у черговій сесії Житомирської районної ради

Дата: 17.05.2024 13:16

Сьогодні, 17 травня 2024 року, відбулось засідання двадцять восьмої сесії Житомирської районної ради.

Під головуванням заступника голови Житомирської районної ради Володимира Палія в залі засідань зібрались 29 депутатів аби розглянути ряд важливих питань життєдіяльності Житомирського району.

Участь у сесії взяв також начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, його заступники, керівник апарату, деякі керівники окремих структурних підрозділів РВА.

На порядку денному стояли наступні важливі питання життєдіяльності Житомирського району:

• Про звіт про роботу комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської районної ради за 2023 рік.
  • Про затвердження типового договору про  оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу та типового договору на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  несільськогосподарського призначення, на якій розташовано об’єкти нерухомого майна
  • Про  надання  дозволу  на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
  • Про зміну найменування об’єкта нерухомого  майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Житомирського  району, що знаходиться за адресою:  місто Житомир, вул. Бориса Тена, 16
  • Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирського району, що підлягають приватизації у 2024 році
  • Про приватизацію майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирського району, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Б. Тена, 16.
  • Про внесення змін в додаток до рішення районної ради від 23.12.2022 року № 287 «Про затвердження списку присяжних до Житомирського районного суду»
  • Про план роботи районної ради на друге півріччя 2024 року
  • Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
  • Про розгляд звернення військової частини А7304
  • Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради
  • Про створення тимчасової  спеціальної комісії з питань дотримання законодавства у сфері  екології та природних ресурсів на  території   Житомирського  району
  • Про  обрання голови (співголови) Тимчасової спеціальної комісії з питань дотримання законодавства у сфері екології та природних ресурсів на території Житомирського району
  • Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Мітніцької В.Ю.
  • Різне.

Всі питання порядку денного були опрацьовані. Рішення, що були винесені, будуть опубліковані на офіційному вебсайті Житомирської районної ради.