Дата: 17.05.2024 16:01

Нещодавно на ім’я начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка надійшло звернення від імені Госпітальної групи зведеного загону Національної гвардії України оперативного управління Об'єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» про необхідність поповнення запасів медикаментами та засобами гігієни підрозділу.

Реагуючи на звернення наших захисників, допомогти відгукнулись керівники підприємств та установ Житомирського району, а саме:

1. Приватне сільськогосподарське підприємство «Саверці», ПСП «Саверці», директор Анатолій БОЙЧУК.

2. Дочірнє підприємство «Радомілк», ДП «Радомілк», директор Артур ДУРГАРЯН.

3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Вертокиївка», ТОВ «Вертокиївка», директор Дмитро ХОМЕНКО.

4. Дочірнє підприємство «Ружин-молоко», ДП «Ружин-молоко», директор Анатолій КОЛЕСНИК.

У результаті спільної роботи вже сьогодні працівники Житомирської РВА відправили воїнам ліки, засоби гігієни, які частково оплатили своїми коштами та допомогли підібрати висококваліфіковані працівники аптеки "САНІТАС", м. Житомир, директор Янковський Дмитро Ігорович.

"Ми розуміємо важливість підтримки Героїв, адже вони сьогодні зі зброєю в руках відвойовують мир для України та світу. Тому ми щиро вдячні всім волонтерам, небайдужим людям, які працюють на Перемогу, закривають запити військовослужбовців. Я кажу щире "дякую" керівникам установ та організацій, які відгукнулись і на цей запит та швидко спрацювали, аби ми його могли закрити. Разом до перемоги!", - говорить очільник Житомирського району Юрій Тарасюк.