Житомирщина активно впроваджує безбар'єрність!

Дата: 22.05.2024 13:18

22 травня 2024 року радник Житомирської районної військової адміністрації Наталія Колєнова та завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Алла Близнюк взяли участь у вебінарі "Довідник безбар'єрності та як ним користуватися", який був організований Міністерством культури та інформаційної політики України.

Метою заходу стало ознайомлення учасників з ключовими принципами безбар'єрної мови, надання практичних навичок щодо її використання, а також презентація "Довідника безбар'єрності" - нового інструменту для сприяння інклюзивному спілкуванню.

Під час вебінару спікерка Тетяна Касьян, укладачка "Довідника безбар'єрності" та виконавча директорка ГО "Точка опори ЮА", детально розглянула теми:

• Ключові принципи безбар'єрної мови: повага до різноманітності, уникання дискримінаційних висловів, вживання нейтральної лексики.
  • Інтерактивна гра "Коли слова важливі": практичне відпрацювання навичок використання безбар'єрної мови у різних ситуаціях спілкування.
  • "Довідник безбар'єрності": розділи, теми та гід для користування.
  • Відповіді на питання: учасники вебінару мали можливість отримати вичерпні відповіді на свої запитання щодо безбар'єрної мови та "Довідника безбар'єрності".

Участь у вебінарі "Довідник безбар'єрності та як ним користуватися" - це черговий крок на шляху до забезпечення рівних прав та можливостей для всіх людей.

Запрошуємо всіх долучатися до вивчення та впровадження безбар'єрної мови!

Разом ми можемо зробити наше суспільство більш інклюзивним та комфортним для всіх!